Taki policjant to skarb. Dyżurny z Sanoka najlepszy na Podkarpaciu!

  • 22.10.2018, 20:28
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
Taki policjant to skarb. Dyżurny z Sanoka najlepszy na Podkarpaciu! KPP Sanok
Nadkomisarz Henryk Przyboś - dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku pokonał 21 policjantów z podkarpackich jednostek i będzie reprezentował Podkarpacie w Ogólnopolskim Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji, który odbędzie się w Katowicach.

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbywały się zmagania mające na celu wyłonienie najlepszego podkarpackiego dyżurnego.

Jednodniowe zmagania podzielone zostały na dwa etapy: część teoretyczną - polegającą na rozwiązaniu testu składającego się z 60 pytań oraz część praktyczną - obejmującą symulację pracy dyżurnego na stanowisku kierowania. Funkcjonariusze odbierali zgłoszenia telefoniczne. W tym zadaniu sprawdzane były przede wszystkim umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz postępowania zgodnie z określonym algorytmem. Chodziło o przyjęcie zawiadomienia dotyczącego próby samobójczej i groźby wysadzenia budynku.

W turnieju wystartowali policjanci reprezentujący wszystkie jednostki województwa podkarpackiego.

Zwycięzcą został nadkom. Henryk Przyboś - dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, II miejsce zajął kom. Andrzej Farion z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, a III miejsce przypadło asp. szt. Markowi Brzezińskiemuz Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Nadkomisarz Henryk Przyboś reprezentować będzie podkarpacką policję w ogólnopolskim finale konkursu, który odbędzie się 22-23 listopada w Szkole Policji w Katowicach.

Redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
RobertM
RobertM 22.10.2018, 23:15
Nasza wychowawczyni z "Mechanika"Ś.P. Julia P. byłaby z Ciebie dumna. Pamiętam w szkole jak mówiła: Heniu dziecko co z Ciebie wyrośnie?? A tu proszę!!!
policjant?
policjant? 22.10.2018, 22:18
przewartościowanie!

Pozostałe