Nowy numer Korso Gazety Sanockiej już w sprzedaży

  • 25.10.2018, 07:59 (aktualizacja 25.10.2018, 08:16)

Podziel się:

Oceń:

Nowy numer Korso Gazety Sanockiej już w sprzedaży
A w nim wiele interesujących artykułów. Sięgnijcie po naszą gazetę. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie :)

Sprawdź, kto wygrał wybory

Podajemy wyniki wyborów samorządowych w powiatach sanockim, leskim i bieszczadzkim

Dominik walczy o życie

W zeszłym roku wzięli ślub, planowali wspólną wycieczkę. Miały być spacery po górach, odpoczynek, cieszenie się sobą... Zamiast tego wypadek, walka o życie i niepewność - co będzie dalej?

Mamy Centrum Wojtyły

Od tygodnia w Pastwiskach działa Regionalne Centrum Pamięci Kardynała Karola Wojtyły. W jednym miejscu zebrano najważniejsze pamiątki, które pozostały po wędrówkach papieża po Beskidzie Niskim.

Będą dodatkowe kursy

Gmina Miasta Sanoka uruchomi dodatkowe kursy autobusów komunikacji miejskiej w okresie Wszystkich Świętych.

Szpital do zamknięcia

Sytuacja w sanockim szpitalu zaczyna być krytyczna. Z powodu braku pielęgniarek wstrzymano planowe przyjęcia pacjentów, lekarze przyjmują jedynie osoby wymagające natychmiastowej pomocy. Szans na porozumienie na razie nie ma. Do głodówki dołączają kolejne pielęgniarki. Jeśli nie uda się znaleźć kompromisu, wszystko wskazuje na to, że trzeba będzie zamknąć szpital.

Jesteśmy pokoleniem selfie

Moda na robienie sobie "selfie" opanowała cały świat. Niepozorne pstrykanie zdjęć powoli staje się obsesją, sposobem na zaistnienie i wzbudzenie zainteresowania. Niektórzy dla "lajków" są w stanie zaryzykować własne zdrowie, a nawet życie. O niebezpiecznym zjawisku rozmawiamy z dr Aldoną Guzik z Instytutu Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Julian Gorgoń - żołnierz I Brygady

Choć urodzony na Śląsku, z Sanokiem związał swoje życie już w 1905 roku. Tu pracował i założył rodzinę. Jako żołnierz I Brygady Legionów Józefa Piłsudskiego przemierzył cały jej szlak bojowy.

UDK w nowej szacie

Zakończył się remont Ustrzyckiego Domu Kultury. Oficjalne otwarcie już było, ale mieszkańcy Ustrzyk Dolnych i okolic muszą poczekać jeszcze kilka dni, zanim zaczną w pełni korzystać ze zmodernizowanego budynku.

Debaty nie będzie?

W środę o godzinie 12 przedstawiciele pięciu lokalnych mediów spotkali się w kawiarni, aby uzgodnić szczegóły debaty dwóch kandydatów walczących o fotel burmistrza Sanoka.

 

 

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe