„Rap dla Niepodległej” - koncert w PWSZ

  • 6.11.2018, 13:47
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
 „Rap dla Niepodległej” - koncert w PWSZ archiwum PWSZ w Sanoku
Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku zapraszają na koncert Tadka Polskowskiego „Rap dla Niepodległej”, z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Koncert odbędzie się 9 listopada (piątek) o godzinie 17:00 w Auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku ul. Mickiewicza 21.

- Koncert w wykonaniu rapera Tadeusza Polkowskiego jest dedykowany młodemu pokoleniu Polaków. Artysta w swym repertuarze ma utwory upamiętniające żołnierzy wyklętych, działania zbrojnego podziemia antykomunistycznego oraz upamiętnienie bohaterów narodowych takich jak Witold Pilecki czy generał August Emil Fieldorf. W jego repertuarze znajdują się treści dot. wspaniałych oraz tragicznych wydarzeń w polskiej historii - informują organizatorzy.

Koncert ma charakter bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

Koncert dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe