Redakcja Korso Gazety Sanockiej otrzymała medal Ligi Ochrony Przyrody

  • 8.11.2018, 13:30
  • TM
Podziel się:
Oceń:
Redakcja Korso Gazety Sanockiej otrzymała medal Ligi Ochrony Przyrody Martyna Sokołowska Medal Ligi Ochrony Przyrody został przyznany naszej redakcji. Na zdjęciu od lewej Ryszard Rygliszyn, prezes LOP Okręg Bieszczadzki, redaktorzy Sabina Tworek, Tomasz Majdosz, Anna Twardy.
Dzisiaj nasza redakcja Korso Gazety Sanockiej otrzymała symboliczny medal Ligi Ochrony Przyrody za zasługi dla ochrony przyrody i kształtowanie środowiska.

Wyróżnienie otrzymaliśmy z rąk Ryszarda Rygliszyna, prezesa Bieszczadzkiego Okręgu Ligi Ochrony Przyrody. Medal LOP przyznawany jest za publikacje tekstów o tematyce przyrodniczej, kształtowanie świadomości ekologicznej i ochronę przyrody.

 
TM

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe