Z OSTATNIEJ CHWILI. Odnalazł się zaginiony 12-latek

  • 15.11.2018, 15:42 (aktualizacja 15.11.2018 19:06)
  • Martyna Sokołowska
Podziel się:
Oceń:
Z OSTATNIEJ CHWILI. Odnalazł się zaginiony 12-latek Martyna Sokołowska
Chłopiec żyje, odnalazł go owczarek GOPR-u w lesie kilka kilometrów od miejsca zamieszkania. Po chłopca leci śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziecko trafi pod opiekę lekarzy szpitala w Rzeszowie.

12-letni Daniel został odnaleziony dzisiaj po godzinie 15. Jak udało nam się ustalić, informację o miejscu jego pobytu przekazał policji grzybiarz, który jak relacjonował, natknął się w lesie na psa. Z opisu wynikało, że może to być pies, z którym chłopiec wyszedł z domu. 

Na miejsce udali się ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR, którzy odnaleźli chłopca. 

- Jest w dobrym stanie - informują ratownicy. 

Poszukiwania trwały od 13 listopada. To wtedy chłopiec wyszedł z domu do babci i urwał się z nim kontakt. 

Chłopaka przez dwie doby szukało blisko 200 osób, w tym ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR, policja, straż pożarna, strażacy i żołnierze WOT. 

Brzozowska Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie. Toczy się z artykułu 160 Kodeksu Karnego, czyli narażenie na tratę życia lub zdrowia.

To jeden z wątków, jaki badają śledczy. Zajmą się też ogólną sytuacją rodziny. 

Małżeństwo ma 10 dzieci - najmłodsze ma 20 miesięcy, najstarszy jest 12-letni Daniel.

Ojciec dzieci został aresztowany. Brzozowska policja informuje, że zatrzymanie nie ma związku ze sprawą zaginięcia 12-letniego Daniela. 

Jak informuje policja, wszystkie dzieci decyzją trafią do specjalnego ośrodka opiekuńczego. 

.

 

 

 

Martyna Sokołowska

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
jola
jola 3.12.2018, 22:29
Jestem wstrząśnięta tą sprawą.XXI wiek,a tu tak ogromna patologia,wszyscy to widzą i nic nie robią.Szkoda tych niewinnych dzieci.Jak tamtejsza społeczność mogła patrzeć na ten ból i mękę tych istot.Gdzie MOPS.szkoła,ksiądz-wszyscy o tym wiedzieli i nic nie zrobili.Dzieci byłt zaniedbane,bite,głodzone i molestowane przez ojca alkoholika,Bulwersuje znieczulica i obojętność ludzi.Mam nadzieję,że służby odpowiedzialne za tę sytuację zostaną surowo ukarane!
Ala
Ala 18.11.2018, 18:17
Co robili urzędnicy? Skoro to trwa już tyle lat?
Matka radziła sobie, a tu nagle w ciągu minuty pusty dom,wszystkie dzieci zabrane! Proponuję panie z gminy sprawdzić. Jak wypełnialy przez tyle lat swoje obowiązki wobec rodziny?! Nie widziały, że ojciec pijany a matka chora?
To opieka społeczna odpowiada za tą rodzinę. Matka tych dzieci była bita i wszystko było na jej głowie, robiła co mogła. Ludzie, trochę empatii!!!!
Peem
Peem 16.11.2018, 22:42
Takie rzeczy, tylko w krainie rabarbarów. Cały ten powiat powinno się zrównać z ziemią. Wiecznie jakieś chore akcje
RBR
RBR 17.11.2018, 08:45
Odezwał się człek z krainy gdzie jeździ się tylko na podwójnym gazie! Niedługo przed Sanokiem bramki postawią żeby paszport pokazywać bo tyle Ukraińców się już tam namnożyło. Polska dla Polaków!
Peem
Peem 17.11.2018, 11:57
Zły strzał roślino. Widać, że poza Rabarbarów nosa nie wychylasz, skoro sadzisz, ze w w Sanoku jest "duzo" ludzi z Ukrainy. Polska dla Polaków. Rabarbary dla Rabarbarów.
Mm
Mm 16.11.2018, 06:46
Obudzili się urzędnicy..... Co kupili dzieciom z 500+....? Ktoś rozlicza takich rodziców?
Polak I
Polak I 15.11.2018, 23:02
Zrozumiałe, że dziecko nie trafi do sanockiego szpitala kto chciałby dac tam dzieci, ale dlaczego zabrali wszystkie dzieci i zamknęli starego żebyście tak reagowali na swoich kompanow co kr...
Sledzacy
Sledzacy 15.11.2018, 21:31
Dlatego ze zostaly postawione mu zarzuty o gwalt
Xyz
Xyz 15.11.2018, 21:27
Środowisko patologiczne, ojciec alkoholik i.psychopata... znęcanie się i gwałty na porządku dziennym.... Taka opinia lokalnej społeczności. Bóg wie co się t jeszcze musiało dziać. Szkoda tych dzieciaczków...
Krzysiek
Krzysiek 15.11.2018, 21:16
ponoć patola tam jest.... albo o handel dziećmi chodzi, jest ich tam 10-ro.... tak myślę że to drugie prędzej, rodzina ze wsi, zacofanie,Już mają pretekst do odebrania, dzieciak się zgubił, ojcu zarzucają to i owo. Mops już łapki położył na tej rodzinie, jakaś *** w łapę wzieła, by dzieciaki zabrać.
Inny
Inny 15.11.2018, 20:14
Czyżby patopięćsetlogia?
Pomoc
Pomoc 15.11.2018, 19:42
Czy można im jakoś pomóc żeby dzieci były w pełnej rodzinie?Żeby ich nie zabierano od matki?
Xx
Xx 15.11.2018, 19:17
Dlaczego wszystkie dzieci trafia do ośrodka opiekuńczego ? I dlaczego został aresztowany ojciec ?
Małgorzata
Małgorzata 16.11.2018, 22:31
Bo jest podejrzany o gwałty na własnych dzieciach i to są mocne dowody, poparte badaniami szpitalnymi, a warunki w jakich żyły urągają godności ludzkiej. Szkoda tylko, że odpowiednie służby nic w sprawie tej patologii nie robiły przez całe lata, dopuszczając do horroru jaki przeżywały dzieci tego zwyrodniałego pedofila.
Obserwator
Obserwator 15.11.2018, 16:44
A 6 letnia corka trafila do szpital, wiadomo dlaczego. Bo przypadkiem wyszlo ze ojciec to gwalciciel dzieci. Ja takiego zwyrodnialca to bym zlinczowal na miejscu.

Pozostałe