"Podaj łapę" - trwa zbiórka karmy dla bezdomnych psów

  • 22.11.2018, 07:31 (aktualizacja 13.12.2018 15:43)
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
"Podaj łapę" - trwa zbiórka karmy dla bezdomnych psów PWSZ w Sanoku
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku oraz Fundacja „Razem z psem” zapraszają do udziału w akcji „Podaj łapę – dzieci edukujemy i zwierzęta ratujemy”, mającej na celu wsparcie schronisk dla zwierząt, zwłaszcza w okresie zimowym.

Podczas akcji zbierane będą: sucha i mokra karma, miski, smycze, obroże oraz zabawki, gryzaki i koce. Zbiórka potrwa do 12 grudnia. 

Karmę i inne wymienione wyżej rzeczy można przynosić do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowy im. Jana Grodka w Sanoku, ul. Mickiewicza 21, budynki A,B, D, E, F. W budynkach zostaną wyłożone specjalnie oznakowane pudła, do których można składać niezbędne rzeczy.

Do akcji zorganizowanej przez studentów III roku kierunku praca socjalna, włączyła się fundacja „Razem z psem”, działająca od 2012 roku.

Akcje wspiera także Akademia Małego Żaka, działająca przy PWSZ w Sanoku. Podczas jednych z zajęć Akademii Małego Żaka „Plus” zostanie przeprowadzony pokaz z udziałem psów i przedstawicieli fundacji „Razem z psem”.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe