Wielka zbiórka dla hospicjum w Brzozowie

  • 30.11.2018, 13:35
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
Wielka zbiórka dla hospicjum w Brzozowie archiwum PWSZ w Sanoku
Do 15 grudnia potrwa zbiórka słodyczy i środków czystości dla podopiecznych hospicjum dziecięcego DARMED w Brzozowie.

Organizatorem akcji jest Koło Naukowe Służb Społecznych „Przyjazna Dłoń” działające przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

- Zapraszamy wszystkich wykładowców, studentów oraz pracowników uczelni do wzięcia udziału w zbiórce artykułów dla hospicjum dziecięcego DARMED w Brzozowie. Zbieramy: środki czystości, środki pielęgnacyjne oraz słodycze - informują organizatorzy akcji.

Hospicjum zapewnia całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską przez 7 dni w tygodniu i obejmuje swoją opieką 28 nieuleczalnie chorych dzieci i młodzieży w wieku od 9 miesięcy do 20 roku życia. Terenem działania obejmuje powiat sanocki, brzozowski, krośnieński, bieszczadzki i leski.

Wszystkie artykuły prosimy składać w rektoracie PWSZ do 15 grudnia.

- W tym szczególnym okresie świątecznym połączmy siły, by pomóc potrzebującym. Razem możemy więcej! - apelują organizatorzy akcji.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe