Sanok dla Julka. Lawina pomocy dla chorego chłopca [ZDJĘCIA]

  • 2.12.2018, 11:08 (aktualizacja 02.12.2018 12:45)
  • Martyna Sokołowska
Podziel się:
Oceń:
Sanok dla Julka. Lawina pomocy dla chorego chłopca [ZDJĘCIA] Martyna Sokołowska Julek z rodzicami i siostrą
Turniej halowej piłki nożnej, kiermasz ozdób bożonarodzeniowych oraz pokaz gimnastyków Uczniowskiego Klubu Sportowego Spartanie Zahutyń, a wszystko dla małego Julka z Sanoka, który choruje na serce.

To już czwarta edycja imprezy charytatywnej przygotowywanej i organizowanej przez grono pedagogiczne i uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku we współpracy z ZS nr 3 i Fundacją Czas Nadzei. Druga, której towarzyszy halowy turniej piłki nożnej. Zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na leczenie Julka Świdurskiego z Sanoka.

- To już kolejne wydarzenie organizowane dla naszego syna. Jest to dowód na to, że można liczyć na ludzi, którzy mają dobre serca i chcą pomóc. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni - powiedział nam Marcin Świdurski, tata Julka.

- To jest bardzo zaskakujące, że ludzie tak nas wspierają. Jest nam bardzo miło. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na pomoc - dodaje Ewelina Świdurska, mama chłopca. 

Julek został zakwalifikowany do przeszczepu serca. W tym momencie rodzina najbardziej potrzebuje pieniędzy na to, by utrzymać chłopca w jak najlepszym stanie zdrowia do czasu przeszczepu. 

Wiecej w najnowszym numerze Korso Gazety Sanockiej.

Martyna Sokołowska

Zdjęcia (20)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------