Stanisław Chęć starostą sanockim, Janusz Cecuła jego zastępcą

  • 4.12.2018, 08:40
  • Martyna Sokołowska
Podziel się:
Oceń:
Stanisław Chęć starostą sanockim, Janusz Cecuła jego zastępcą Martyna Sokołowska
Stanisław Chęć otrzymał 15 głosów za, trzech radnych było przeciw, tyle samo wstrzymało się od głosu. Kandydaturę Janusza Cecuły poparło 21 radnych.

- Jest to dla mnie wielki zaszczyt, duże zobowiązanie. Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy udzielili mi poparcia i obdarzyli mnie zaufaniem oraz tym osobom, które mocno wspierały mnie w tym wszystkim, co było związane z objęciem tej funkcji - skomentował w mediach społecznościowych Stanisław Chęć.

- Dziękuję Radnym Rady Powiatu Sanockiego za wybór mojej osoby na funkcję Starosty Sanockiego i powierzenie kierowania Zarządem Powiatu w obecnej kadencji. Mam nadzieję, że doświadczenie zdobyte w ostatnim czasie przyczyni się do dobrego wywiązania się z oczekiwań dotyczących realizacji zadań powiatowych. Deklaruję wolę współpracy ze wszystkimi radnymi Rady Powiatu Sanockiego, z burmistrzami i wójtami oraz z Radami Gmin w Powiecie. Zobowiązuję się do sumiennej pracy na rzecz Powiatu sanockiego i jego mieszkańców - dodał.

Martyna Sokołowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe