Fortyfikacje Linii Mołotowa bez tajemnic

  • 4.12.2018, 10:05
  • TM
Podziel się:
Oceń:
Fortyfikacje Linii Mołotowa bez tajemnic materiały organizatorów
15 grudnia o godz. 18.00, w Biurze Wystaw Artystycznych w Sanoku, odbędzie się spotkanie z animatorem grupy historycznej "KRIEPOST" z Wrocławia - Marcinem Kozdrojem, który wraz z bratem Łukaszem, badają dzieje "Linii Mołotowa" od ćwierć wieku i wraz założoną przez siebie grupą "KRIEPOST" eksplorowali schrony bojowe od polskich Karpat po litewski Bałtyk.

Marcin Kozdroj zaprezentuje ich najnowszą, rewelacyjną książkę, którą tylko wówczas będzie można zakupić, ponieważ nie ma jej na lokalnym rynku. Zaprezentuje również najnowsze wyniki badań z naszego terenu.

TM

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe