Obraz Sylwestra Stabryły z Sanoka na wystawie w Warszawie

  • 05.12.2018, 18:01
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Obraz Sylwestra Stabryły z Sanoka na wystawie w Warszawie Sylwester Stabryła Poza czasem, olej na płótnie
Sanocki artysta malarz Sylwester Stabryła weźmie udział wystawie zbiorowej "The Time" w warszawskiej w siedzibie Muzeum "Temple of Dreams".

Tego wieczoru zabrzmią dzwony z zabytkowej kolekcji zegarów i obcować będzie można ze sztuką takich artystów jak: Antonio Canovy, Wojciecha Fangora, Romana Opałki, Jana Lebensteina, Eugeniusza Eibisha, Zdzisława Beksińskiego, Jerzego Dudy-Gracza, Edwarda Dwurnika, Igora Mitoraja, Rafała Olbińskiego, Maksymiliana Novaka-Zemplińskiego, Wiesława Wałkuskiego, Sylwestra Stabryły, Elwiry Salimzianowej, Tomasza Górnickiego, Joanny Sierko-Filipowskiej, Alicji Rekowskiej, Krzysztofa i Michała Powałka.

Na tę okazje Sylwester Stabryła namalował obraz "Poza Czasem".

Spotkajmy się w przyszłości!

Czwartek - 6 grudnia 2018 godzina 20:00

Temple of Dreams Museum&Art Gallery

ul. Aleja Jana Chrystiana Szucha 5; Warszawa

Kurator wystawy: Samanta Belling

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe