W obiektywie aparatu

  • 10.10.2016, 05:00
  • Ewelina Kochan

Podziel się:

Oceń:

W obiektywie aparatu Ewelina Kochan
Jacek Lipiński fotografią interesował się od zawsze. Dopiero po przejściu na emeryturę w końcu mógł poświęcić się swojemu hobby.

Jego prace wystawiane są w Rzeszowie i Brzozowie. Ponad 70 zdjęć pokazano też w Sanoku i Zagórzu. Pan Jacek brał udział w wielu wystawach zbiorowych w Polsce i za granicą. Obecnie czeka na kolejne ekspozycje w Lesku i na Słowacji. Współpracuje z klubem fotograficznym ZOOM przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sanoku. Jego zdjęcia w ramach działalności klubu można było oglądać na Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych w Rzeszowie i Jarosławiu.

Lipiński współpracuje także z grupą malarek kierunku plastycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sanoku. Bierze udział we wspólnych plenerach i poplenerowych wystawach w sanockim MDK. Prace, które powstały w tym czasie, znajdują się w Ośrodku CARITAS w Zboiskach. Najwięcej czasu poświęca na działalność w „Galerii i Pracowni - Rynek”, gdzie od trzech lat wystawia swoje fotografie w okresie letnim.

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Ewelina Kochan

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Fotograf
Fotograf 07.02.2017, 09:04
Fotografowanie to niesamowite hobby - polecamy każdemu! http://cykady.com

Pozostałe