INTERWENCJA: Staw na środku ulicy

  • 12.12.2018, 14:59
  • Anna Twardy
Podziel się:
Oceń:
INTERWENCJA: Staw na środku ulicy zdjęcie nadesłane przez czytelnika Sanocki magistrat zapewnił, że podejmie działania, które rozwiążą problem ogromnej kałuży, która powstaje na styku ulicy Cegielnianej z Czystą, zawsze gdy pada deszcz.
W połowie ulicy Cegielnianej w czasie deszczu powstaje ogromna kałuża. Nie podoba się to mieszkańcom osiedla. Pytają, czy miasto zamierza naprawić nawierzchnię.

Cząstkowy remont ulicy Cegielnianej został przeprowadzony w pierwszej połowie tego roku. Poprawiono 84 m2 nawierzchni. Mimo to na styku z ulicą Czystą, jak tylko pada deszcz, powstaje ogromna kałuża. Mieszkańcy dziwią się, że pomimo remontu dochodzi do takich sytuacji. Pytają, czy prace naprawcze zostały przeprowadzone dobrze.

O sprawie poinformowaliśmy Urząd Miasta Sanoka. Otrzymaliśmy zapewnienia, że sprawa zastoin wody zostanie sprawdzona i zostaną podjęte działania, które rozwiążą problem.

Sanocki magistrat informuje, że obecnie jest opracowywana dokumentacja projektowo-kosztorysowa przebudowy ulicy Cegielnianej z kanalizacją deszczową. Na ten cel potrzebne są jednak pieniądze zabezpieczone w budżecie miasta. Mieszkańcy nie mają więc co liczyć na remont w najbliższym czasie, ale władze miasta zapewniają, że zadanie będzie brane pod uwagę przy opracowywaniu budżetu na kolejne lata.

Anna Twardy

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe