• Redakcja
Podziel się:
Oceń:
Sanoczanin wicemistrzem Polski! Archiwum prywatne
Zawodnik klubu Judo Pantera Sanok Daniel Wosachło zdobył wicemistrzostwo Polski Służb Mundurowych w sportach walki!

Daniel jest reprezentant Wojsk Obrony Terytorialnej. Był jedynym reprezentantem Podkarpacia w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych.

Podczas zawodów w konkurencji do 73 kg. mężczyzn zajął drugie miejsce przegrywając walkę o Mistrzostwo w tej kategorii z utytułowanym judoką Mariuszem Janickim, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, trenerem sekcji z AWL Wrocław.

Nasz zawodnik startował również w kategorii Brazilijskiego Jiu Jitsu bez kimon (BJJ NO GI) do 69 k. Po ciężkich walkach ostatecznie uplasował się na czwartej lokacie tuż za podium.

Daniel Wosachło może pochwalić się również najszybszym poddaniem w całych mistrzostwach w kat. BJJ NO GI.