Bocian z kijem hokejowym. Jak Wam się podoba nowe logo sanockiego klubu?

  • 13.12.2018, 15:40 (aktualizacja 13.12.2018, 19:34)
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Bocian z kijem hokejowym. Jak Wam się podoba nowe logo sanockiego klubu? Ciarko Klub Hokejowy 58 Sanok
Na profilu Facebook'owym Ciarko KH 58 Sanok pojawiło się nowe logo klubu. Autorem proponowanych zmian jest Stowarzyszenie Klubu Kibica – Sanocka Republika Hokeja.

Na profilu zamieszczono również informację dotyczącą zmiany logo klubu. Autorem proponowanych zmian jest Stowarzyszenie Klubu Kibica – Sanocka Republika Hokeja.

– Przez ostatnich kilka tygodni nasze emocje rozbudzał projekt nowego logo naszej hokejowej drużyny. Komplikacje prawne, które spowodowały, że używane w ostatnich sezonach znaki naszego klubu są obecnie niedostępne oraz pomysły, które wyszły z samego klubu zdeterminowały jednego z naszych kolegów-kibiców do opracowania wraz z profesjonalnymi grafikami nowoczesnego znaku, który na długie lata może posłużyć naszej drużynie. Jakiś czas temu poprosiliśmy Was o opinię, jakie elementy w tym znaku powinny się znaleźć i część z nich została wykorzystana. Bocian, tarcza herbowa, element hokejowy, napis Sanok – wszystko to doskonale wpisuje się w naszą historię, a zarazem w to, co grafice sportowej obecnie dzieje się za oceanem. Nam logo to niezwykle się podoba – jest sanockie do bólu, a przy tym nowoczesne.

– Chcemy też dodać, iż logo będzie własnością naszego stowarzyszenia – nie będzie, więc problemu, z którym stykaliśmy się w ostatnich latach, kiedy po rozpadzie kolejnych spółek używany znak stawał się niedostępny. Dziś to my, kibice jesteśmy jego dysponentami i możemy go udzielać aktualnym wcieleniom naszej drużyny. Dodajmy, że logo zyskało aprobatę szefostwa Ciarko KH 58 Sanok.

Prosimy Was o komentarze i oceny. Mamy nadzieję, że projekt zyska Waszą akceptację i już niedługo zobaczymy naszych hokeistów z Bocianami na piersiach – czytamy na profilu stowarzyszenia.

Projekt nowego logo wywołał wiele komentarzy. Od skrajnie optymistycznych po skrajnie negatywne. Z jakim logo zagrają sanoccy hokeiści pokaże czas.

Redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
xxx
xxx 14.12.2018, 11:10
Wprowadźmy bociana jeszcze do herbu miasta.
fox
fox 13.12.2018, 20:22
Miodzio

Pozostałe