Już jutro Wigilijne Spotkanie Mieszkańców Sanoka

  • 19.12.2018, 16:08 (aktualizacja 19.12.2018, 16:20)
  • Redakcja Korso Sanockie

Podziel się:

Oceń:

Już jutro Wigilijne Spotkanie Mieszkańców Sanoka źródło: https://www.facebook.com/events/262244747796279
20 grudnia 2018 r. zapraszamy na sanocki Rynek, gdzie odbędzie się „Wigilijne Spotkanie Mieszkańców Sanoka”.

Rozpocznie się o godzinie 16.00. Podczas imprezy zaplanowano wspólne kolędowanie z Zespołami Wokalnymi: „Soul” i „Souliki” oraz Sanocką Młodzieżową Orkiestrą Dętą „Avanti”. Odbędzie się także Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na Rynku stanie również „żywa szopka”. Będzie możliwość degustacji tradycyjnych potraw wigilijnych przygotowanych przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W organizację imprezy włączą się również wolontariusze Powiatowego Centrum Wolontariatu. Caritas Archidiecezji Przemyskiej przygotuje paczki świąteczne, które będą rozdane w trakcie „Wigilijnego Spotkania”. Z kolei harcerze hufca ZHP Ziemi Sanockiej przyniosą Betlejemskie Światło Pokoju, które będzie można zabrać do swoich domów. Już dziś dziękujemy wszystkim, którzy włączą się w organizację tego wydarzenia. Zapraszamy w czwartek, 20 grudnia br. na sanocki Rynek - piszą organizatorzy. 

Link do wydarzenia : https://www.facebook.com/events/262244747796279

Redakcja Korso Sanockie

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe