Haczów / powiat Brzozów. Potrącenie pieszej AKTUALIZACJA

  • 02.01.2019, 14:59
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
Haczów / powiat Brzozów. Potrącenie pieszej AKTUALIZACJA OSP KSRG Haczów
OSP KSRG Haczów podaje:

Dnia 02.01.2019 roku, około godziny 8:15 dźwięk syreny wezwał naszych strażaków do remizy. Mimo kiepskich warunków na drodze, strażacy dotarli do koszar i byli gotowi spieszyć z pomocą.

Jak się okazało zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych, przed naszą strażnicą. Doszło tam do potrącenia kobiety, która prawdopodobnie usiłowała przekroczyć przejście. Strażacy wraz ze sprzętem, szybko pospieszyli z pomocą do poszkodowanej. Na całe szczęście kobieta była przytomna (z wstępnej diagnozy doszło do uszkodzenia obojczyka oraz obić).

Z uwagi na panujące trudne warunki atmosferyczne, opóźniał się również przyjazd karetki pogotowia. W tym czasie ochotnicy udzielili poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy, a po przyjeździe ZRM "przekazali" osobę poszkodowaną ratownikom medycznym. Na miejsce dotarła również policja, która będzie próbowała wyjaśnić jak doszło do zdarzenia.

Na czas akcji, nasi druhowie wprowadzili na drodze ruch wahadłowy. Działania zakończyliśmy po godzinie 9. Warto wspomnieć, że na na drogach panują bardzo trudne warunki atmosferyczne, przez co od rana dochodzi do wielu zdarzeń w naszym powiecie oraz w powiecie krośnieńskim. UWAŻAJMY NA DRODZE! - pisze OSP KSRG Haczów.

 

Źródło: OSP KSRG Haczów

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe