Podsumowanie roku 2018 - Rafał Jasiński

  • 03.01.2019, 17:31
  • Rafał Jasiński - Fundacja Czas Nadziei

Podziel się:

Oceń:

Podsumowanie roku 2018 - Rafał Jasiński archiwum prywatne
Fundacja Czas Nadziei

W roku 2018 wśród podopiecznych fundacji znalazło się kilkoro nowych dzieci, dorosłych jak i całych rodzin. Cieszy mnie entuzjazm wolontariuszy i wielu dobrych ludzi, którzy chcą pomagać innym. Dzięki tym ludziom udało się udzielić pomocy wielu rodzinom. Jednak, każde nowe zgłoszenie, każda osoba potrzebująca pomocy, to z jednej strony wyzwanie lecz z drugiej smutek.

Mijający rok niestety nie przyniósł pozytywnych zmian w opiece zdrowotnej w Polsce. Wciąż musimy ratować ludzkie życie zbierając pieniądze od „zwykłych” ludzi. NFZ nie refunduje leczenia kilku naszych podopiecznych. Zbieramy fundusze na zakup bardzo drogiego sprzętu medycznego, który jest refundowany tylko w małej części. Płacimy ogromne pieniądze za leczenie za granicą. Koszty codziennej rehabilitacji są niewyobrażalne i nieosiągalne dla większości rodzin.

Życzyłbym sobie, a przede wszystkim chorym, niepełnosprawnym i wszystkim potrzebującym pomocy, żeby to zmieniło się w Nowym Roku. Plany Fundacji Czas Nadziei na Nowy Rok 2019? Nie poddamy się i jak dotąd nie zostawimy nikogo bez pomocy. W dalszym ciągu będziemy całą naszą pracę opierać na wolontariacie i nieodpłatnej służbie ludzi o dobrych sercach.

Przy tej okazji dziękuję wszystkim, którzy angażują się w pracę na rzecz podopiecznych naszej fundacji oraz tym, którzy w minionym roku wsparli nas w naszych działaniach.

Rafał Jasiński - Fundacja Czas Nadziei

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe