Otwarcie wernisażu ”Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia”

  • 08.01.2019, 21:29 (aktualizacja 08.01.2019, 22:05)
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
Otwarcie wernisażu ”Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia” materiały nadesłane
​​​​​​​8 stycznia 2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się otwarcie wernisażu połączone z rozdaniem dyplomów i nagród laureatom Konkursu Plastycznego „Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia”.

Nad konkursem patronat objął podkarpacki kurator oświaty. Jest to konkurs kuratoryjny o zasięgu ogólnopolskim.

Na konkurs organizowany przez MDK wpłynęło 363 prace z placówek z całej Polski, m.in. Warszawa, Zakopane, Rzeszów, Malbork, Chełm, Świdnica. Prace konkursowe oceniło jury w składzie: Małgorzata Biega – Węgrzyn , Aneta Rygliszyn oraz Bartosz Rejmak.  Nagrodzono 31 wyróżniających się prac.

Poza tym jury zakwalifikowało 107 najciekawszych prac do specjalnej galerii wyróżnionych, która już wkrótce pojawi się na stronie www.mdksanok.pl. Na prace te można będzie oddać swój głos, wyłaniając w ten sposób laureata nagrody publiczności.

Wystawę można oglądać do końca stycznia 2019r. MDK serdecznie zaprasza.

Lista nagrodzonych i wyróżnionych prac: http://mdksanok.pl/wp-content/uploads/2019/01/Sprawozdanie-z-obrad-Jury-Konkursu-Plastycznego-BN-2019-1.pdf

Redakcja

Zdjęcia (13)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Grażyna
Grażyna 08.01.2019, 21:51
Gratuluję!

Pozostałe