Gest prosto z serca dla serduszka Julka

  • 09.01.2019, 19:00 (aktualizacja 09.01.2019, 22:09)
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
Gest prosto z serca dla serduszka Julka arch.prywatne
Sprawa pilnego wyjazdu do USA, celem ratowania chorego Julka poruszyła i zjednoczyła sanoczan!

Jak doświadczenie pokazuje, w trudnych momentach potrafimy się cudownie jednoczyć i pomagać, tym którzy w danej chwili najbardziej nas potrzebują! Gesty innych ujmują nas i poruszają najdelikatniejsze struny również w naszych serduchach. I tak to ma właśnie działać - dobro musi krążyć i zataczać okręg a po nim wracać do nas.

Na wołanie o pomoc Państwa Świdurskich odpowiedział pięknym gestem Pan Wojciech Blecharczyk - burmistrz Sanoka w latach 2002-2014.

- Postanowiłem przekazać na aukcję jedną z cennych i ważnych, jak sądzę, nie tylko dla mnie, ale i dla wielu sanoczan, pamiątek. Jest nią pierwszy historyczny, złoty medal naszej drużyny hokejowej z 2012 roku. Znaczy on dla mnie bardzo wiele, jest wspomnieniem sukcesu, wielkiej promocji Sanoka, jak i niezapomnianych chwil, które przeżywaliśmy wtedy. Jest też swoistą tęsknotą za emocjami, które jak wierzę kiedyś powrócą. Mam nadzieję, że do licytacji włączą się nie tylko mieszkańcy Sanoka, ale również sanoczanie zamieszkali w różnych miejscach w kraju, jak też poza jego granicami. Liczę nie tylko na osoby prywatne, ale również na przedsiębiorców, którzy już nie raz dawali dowód, że stać ich na wielkie serce. Tym razem ich serca niech biją na rzecz serduszka Julka! – mówi inicjator akcji Wojciech Blecharczyk.

Wzruszona gestem Pana Wojciecha, mama Julka, odpowiada: 

- Z całego serca chcielibyśmy podziękować Panu Wojciechowi Blecharczykowi za inicjatywę wsparcia naszego Julka w walce o jego życie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazane dobro i przekazanie fantu jakim jest medal uzyskany przez Sanocką drużynę. Wierzymy, że dzięki takim gestom i ludziom uda się wspólnie osiągnąć cel - Ewelina Świdurska.

Zachęcamy Państwa do udziału w licytacji MEDALU na platformie Charytatywni Allegro:  https://charytatywni.allegro.pl/zloty-medal-sanockiej-druzyny-hokejowej-2012-i8733211?fbclid=IwAR2Lv3MzB0WAdgYN9OMjHzLa6VvU-EaHdTZRaFqBNEvie3jY_Bapv4un6XE

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe