Spotkanie Starosty z Burmistrzami i Wójtami Powiatu Sanockiego

  • 10.01.2019, 23:06 (aktualizacja 11.01.2019, 10:40)
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
Spotkanie Starosty z Burmistrzami i Wójtami Powiatu Sanockiego
Starosta Sanocki Stanisław Chęć wraz z Wicestarostą Januszem Cecułą spotkał się dzisiaj z burmistrzami i wójtami Powiatu Sanockiego.

W trakcie rozmów omówiono możliwości dalszej współpracy pomiędzy powiatem a gminami zarówno w zakresie przyszłych inwestycji, spraw oświatowych jak i innych zadań i problemów, z którymi borykają się gminy.

Uzgodniono, że podobne spotkania będą odbywały się cyklicznie i będą miały bardziej roboczy charakter, co z pewnością zaowocuje sprawną realizacją różnych zadań, rozwiązywaniem wspólnych problemów a także inicjowaniem nowych pomysłów ważnych dla społeczności powiatu.

 

info: Starostwo Powiatowe w Sanoku

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe