SANOK: Wspólne działania samorządów

  • 10.01.2019, 23:34 (aktualizacja 11.01.2019 12:06)
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
SANOK: Wspólne działania samorządów
Cykliczne spotkania, analiza budżetów jednostek samorządu terytorialnego, wspólne działania na rzecz rozwoju gmin powiatu sanockiego – to główne tematy spotkania lokalnych samorządowców, które odbyło się 8 stycznia 2019 r. w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele lokalnych władz: Starosta Powiatu Sanockiego Stanisław Chęć oraz Wicestarosta Janusz Cecuła, Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski, Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz Ernest Nowak, Wójt Gminy Sanok Anna Hałas wraz z Zastępcą Pawłem Wdowiakiem, Wójt Gminy Tyrawa Wołoska Teresa Brzeżawska-Juszczak wraz z Zastępcą Krystianem Domaradzkim, Wójt Gminy Zarszyn Magdalena Gajewska, Wójt Gminy Besko Mariusz Bałaban, Wójt Gminy Bukowsko Marek Bańkowski oraz Wójt Gminy Komańcza Roman Bzdyk.

Wszyscy obecni zadeklarowali chęć współpracy, mówiąc o potrzebie tworzenia silnych samorządów, co przy wspólnych działaniach będzie można łatwiej osiągnąć.

– Chcemy aby nasze samorządy wspólnie podejmowały pro-rozwojowe działania, które wpłyną na poprawę jakości życia mieszkańców. Cieszę się, że inicjatywa została podjęta i jednomyślnie przyjęta przez wszystkich samorządowców powiatu sanockiego – powiedział burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski.

Redakcja
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe