SANOK: Wspólne działania samorządów

  • 10.01.2019, 23:34 (aktualizacja 11.01.2019, 12:06)
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
SANOK: Wspólne działania samorządów
Cykliczne spotkania, analiza budżetów jednostek samorządu terytorialnego, wspólne działania na rzecz rozwoju gmin powiatu sanockiego – to główne tematy spotkania lokalnych samorządowców, które odbyło się 8 stycznia 2019 r. w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele lokalnych władz: Starosta Powiatu Sanockiego Stanisław Chęć oraz Wicestarosta Janusz Cecuła, Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski, Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz Ernest Nowak, Wójt Gminy Sanok Anna Hałas wraz z Zastępcą Pawłem Wdowiakiem, Wójt Gminy Tyrawa Wołoska Teresa Brzeżawska-Juszczak wraz z Zastępcą Krystianem Domaradzkim, Wójt Gminy Zarszyn Magdalena Gajewska, Wójt Gminy Besko Mariusz Bałaban, Wójt Gminy Bukowsko Marek Bańkowski oraz Wójt Gminy Komańcza Roman Bzdyk.

Wszyscy obecni zadeklarowali chęć współpracy, mówiąc o potrzebie tworzenia silnych samorządów, co przy wspólnych działaniach będzie można łatwiej osiągnąć.

– Chcemy aby nasze samorządy wspólnie podejmowały pro-rozwojowe działania, które wpłyną na poprawę jakości życia mieszkańców. Cieszę się, że inicjatywa została podjęta i jednomyślnie przyjęta przez wszystkich samorządowców powiatu sanockiego – powiedział burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe