WOŚP SANOK : 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już tuż tuż

  • 11.01.2019, 20:49 (aktualizacja 11.01.2019, 21:09)
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
WOŚP SANOK : 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już tuż tuż Łukasz Łagożny ręcznie robione medale na bieg "Policz się z cukrzycą"
W bieszczadzkim sztabie praca wre pełną parą, 48/24 godz. Organizatorzy dwoją się i troją aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Poniżej podajemy Wam informacje od Łukasza Łagożnego, organizatora WOŚP-owego biegu "Policz się z cukrzycą".

WOŚP-owy bieg "Policz się z cukrzycą" w Sanoku tuż tuż i praca wre.

Ręcznie robione, niepowtarzalne medale dla każdego uczestnika niedzielnego biegu prosto od Pracownia ceramiki artystycznej Zapiecek ♥️ ufundowane przez Pana Posła Piotra Uruskiego.

Garść informacji :
start biegu na Sanockim rynku o 13:30. Proszę stawić się szybciej, aby odebrać numery startowe.

W związku z licznymi pytaniami i obawami o starty najmłodszych uczestników i w trosce o osoby, które pokonują dystans ponad 2km po raz pierwszy, nastąpiła lekka modyfikacja trasy. Zrobimy dwie pętle po 1,1km - prowadzące przez rynek. Po pierwszej pętli osoby, które będą zmęczone mogą zejść z trasy i oczywiście otrzymają pamiątkowy medal.

Tempo, tak jak w zeszłym roku, będzie podyktowane przez dzieci. Biegną one na początku "stawki" i gorąco proszę dorosłych o nie wyprzedzanie ich. Nie są to zawody!

Po biegu nastąpi losowanie gadżetów WOŚP-owych (czapko/kominy i kominy).

Jeśli ktoś nie zdążył się zapisać na bieg to będzie mógł to zrobić przed startem, tylko proszę tego nie zostawiać na 13:20. Medali powinno wystarczyć dla wszystkich.

Do zobaczenia!

Łukasz Łagożny

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe