WOŚP SANOK: Relacja z ”Balu na dworze Królowej Talentów”

  • 15.01.2019, 14:18 (aktualizacja 15.01.2019, 14:55)
  • Miranda Korzeniowska

Podziel się:

Oceń:

WOŚP SANOK: Relacja z ”Balu na dworze Królowej Talentów” MDK
Bal na Dworze Królowej Talentów organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury W Klubie Naftowca „Górnik” w Sanoku upłynął w wyjątkowo tanecznej atmosferze.

Przychód z biletów i loterii w kwocie 1100, 30 zł zasili konto WOŚP. W balu uczestniczyło 82 dzieci z rodzicami. Dla dzieci był słodki poczęstunek, dla rodziców Kawiarenka „Lawenda” z ciastem z cukierni „Keks”.

Gościnnie na scenie w tańcach jive i cha cha cha zaprezentowały się 2 pary z FTT „Flamenco” – Oliwia Pawlus, Magdalena Dziuba, Karol Hrywniak i Wiktor Libront, śpiewała natomiast Nikola Knurek. W organizację balu zaangażowani byli wszyscy pracownicy MDKu, czy to występując na scenie, czy bawiąc dzieci na parkiecie, czy jako obsługa całej imprezy.

Dyrekcja i pracownicy bardzo dziękują wszystkim za skorzystanie z oferty zapraszając jednocześnie w przyszłości na inne imprezy.

Miranda Korzeniowska

Zdjęcia (42)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe