Mistrzostwa Zagórza w biegach narciarskich

  • 25.01.2019, 08:19
  • ASZ

Podziel się:

Oceń:

Mistrzostwa Zagórza w biegach narciarskich POZN Plakat zawodów.
ZAGÓRZ. Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski zaprasza na VII Otwarte Mistrzostwa Zagórza w Biegach Narciarskich im. Jerzego Batrucha.

Zgłoszenia i zapisy dzień przed zawodami na druku PZN lub w dniu zawodów w Biurze Zawodów (Koliba Narciarska, OSiR „Zakucie” ul. Leśna 9) od godz. 9:00.

Zawodnicy rywalizować będą techniką klasyczną na dystansie 10 kilometrów i zostaną podzieleni na następujące kategorie: kobiety i mężczyźni 18-40 lat, kobiety i mężczyźni 40–60 lat, kobiety i mężczyźni powyżej 60 roku życia.

Opłata startowa 10 zł, płatna w dniu zawodów. Dla najlepszych w poszczególnych kategoriach przewidziano nagrody: medale (miejsca 1-3), dyplomy i nagrody rzeczowe (miejsca 1-4)

Organizator, zabezpiecza również dyplom oraz nagrodę dla najstarszego i najmłodszego uczestnika biegu.

Początek zawodów, o godzinie 9 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Zakucie” w Zagórzu 26-01-2019.

ASZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe