Tropem Wilka [WYNIKI]

  • 28.01.2019, 16:24
  • ASZ
Podziel się:
Oceń:
Tropem Wilka [WYNIKI] RDLP KROSNO Start do biegu.
BIESZCZADY. Na terenie Nadleśnictwa Cisna zorganizowano V edycję zawodów w narciarstwie biegowym „Tropem Wilka”. Zawody zostały rozegrane na dwóch dystansach: 7 km w kategorii open - leśnicy, oraz dystansie 2,5 km w kategorii junior.

W rywalizacji uczestniczyło prawie 100 zawodników. Honorowy patronat nad zawodami objęła Grażyna Zagrobelna, dyrektor RDLP w Krośnie.

- Głównym celem zawodów była popularyzacja zimowych atrakcji w Bieszczadach i oczywiście świetna zabawa. Bieg miał charakter otwarty. Udział wzięli zarówno amatorzy, jak i nieco bardziej doświadczeni zawodnicy, dlatego zawody zostały podzielone na kilka kategorii – informuje Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie.

WYNIKI

JUNIOR – DZIEWCZĘTA

1.Aleksandra Szczerbicka

2.Wiktoria Rymanowicz

3.Martyna Łuszcz

JUNIOR – CHŁOPCY

1.Maksymilian Żechowski

2.Filip Kuczaj

3.Kamil Łuszcz

LEŚNIK – PANIE

1.Agata Lenkiewicz – Bardzińska

2.Katarzyna Szczerbicka

3.Natalia Pyskaty

LEŚNIK – PANOWIE

1.Teodor Furs

2.Michał Szczerbicki

3.Kamil Kubacki

OPEN – PANIE

1.Ilona Doliwa

2.Agata Lenkiewicz – Bardzińska

3.Katarzyna Szczerbicka

OPEN – PANOWIE:

1.Tomasz Szeremeta

2.Andrzej Bryk

3.Marek Góra

 

ASZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe