Akademia Małego Żaka

  • 24.10.2016, 17:50 (aktualizacja 24.10.2016, 20:35)
  • PWSZ

Podziel się:

Oceń:

Akademia Małego Żaka PWSZ
22 października o godz. 8.30 w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku odbyła się uroczysta inauguracja pierwszego roku akademickiego Akademii Małego Żaka.

Młodych studentów, przybyłych najczęściej z rodzicami, powitała Rektor PWSZ w Sanoku wraz z prorektorami. Dzieci złożyły uroczyste ślubowanie studenckie, wysłuchały hymnu akademickiego Gaudeamus igitur , otrzymały swoje imienne indeksy. Po części oficjalnej rozpoczęły się pierwsze zajęcia z cyklu comiesięcznych spotkań – zorganizowane przez pracowników i studentów Zakładu Ratownictwa Medycznego.
Kolejne spotkanie odbędzie się 19 listopada – tym razem małych żaków gościć będzie Zakład Pedagogiki.
 

PWSZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe