Sprawcom pobicia postawiono zarzuty

  • 31.01.2019, 20:27
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Sprawcom pobicia postawiono zarzuty
Czterech młodych mężczyzn usłyszało zarzuty pobicia. Zaatakowali oni 28-letniego mieszkańca Przemyśla. Jeden z napastników został przesłuchany w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem przy ul. Czarnieckiego w Przemyślu. W okolicy wejścia do tunelu PKP sprawcy pobili 28-letniego przemyślanina. Dwóch z nich zostało ujętych na gorącym uczynku przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei, dwaj pozostali uciekli. Pokrzywdzony trafił  do szpitala, po badaniach został zwolniony. Biegły z zakresu medycyny stwierdził, że obrażenia doznane przez 28-latka stanowią lekki uszczerbek na zdrowiu.

Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w trakcie dalszych czynności ustalili pozostałych dwóch sprawców tego przestępstwa. Są to 18 i 22-letni mieszkańcy powiatu przemyskiego.Wszyscy czterej mężczyźni usłyszeli już zarzuty o czyn z art. 158 § 1 kk, czyli pobicia, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Trzech z nich przyznało się do jego popełnienia i złożyło wyjaśnienia.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe