• ASZ
Podziel się:
Oceń:
Wygrana Stali Sanok EKOBALL STAL SANOK ekoball.pl
SANOK. W piątkowy wieczór w bardzo ciekawym meczu sparingowym Geo-Eko Ekoball Stal Sanok pokonała Wisłok Wiśniową.

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok - Wisłok Wiśniowa 4:2 (2:0)

Bramki: Sobolak, Lorenc, Kuzio, Kokoć, Szymański(2)

Mecz był rozgrywany w niezłym jak na sparing tempie, nie brakowało składnych akcji i woli walki. Po 30 minutach Stal prowadziła dwiema bramkami. Celnie strzelali Sobolak i Lorenc. Uderzenie tego drugiego było szczególnej urody.

- Przepiękne trafienie z woleja w okienko z ok. 20 metrów – czytamy na stronie ekoball.pl

Po przerwie goście doprowadzili do remisu, po dwóch trafieniach Szymańskiego. Końcówka spotkania należała jednak do gospodarzy. Na listę strzelców wpisali się Kuzio i Kokoć.

Kolejny sparing Geo-Eko Ekoball Stal Sanok rozegra 9 lutego z JKS Jarosław.