SANOK: Spotkanie z Radosławem Sikorskim [ZDJĘCIA+VIDEO]

  • 07.02.2019, 00:00 (aktualizacja 07.02.2019, 11:00)
  • MK
Podziel się:
Oceń:
SANOK: Spotkanie z Radosławem Sikorskim [ZDJĘCIA+VIDEO] Miranda Korzeniowska
6 lutego (środa) o godz 18:00 w sali Gobelinowej sanockiego Zamku odbyło się spotkanie z Radosławem Sikorskim, w ramach Klubu Obywatelskiego. Sikorski przyjął zaproszenie od Michała Jurka nowego lidera Powiatu Platformy Obywatelskiej.

Sala Gobelinowa wypełniła się przedstawicielami różnych środowisk. Na spotkanie przybyli: Elżbieta Łukacijewska Poseł do Parlamentu Europejskiego, Radni miejscy i powiatowi, przedsiębiorcy, działacze stowarzyszeń lokalnych, przedstawiciele kółek rolniczych, Rebelianty Podkarpackie, studenci, media z powiatu sanockiego i brzozowskiego oraz sanoczanie.  

Klub Obywatelski połączony był z promocją książki Radosława Sikorskiego "Czy Polska może być lepsza" wydawnictwa Znak, którą można było nabyć wraz z autografem autora.  Michał Jurek, przedstawił krótko gościa i zadał pierwsze pytanie, później mikrofon wędrował po sali i każdy z przybyłych uczestników mógł zadać swoje pytanie.

Dyskusja przebiegała bardzo żywiołowo i pytań było sporo, jak szybko się okazało nie był to jednostronny wykład ale debata z publicznością podczas której próbowano odpowiedzieć na pytanie czy Polska rzeczywiście może być lepsza w kontekście obecnych wydarzeń na scenie politycznej.  W tle pojawiał się cały czas wątek polityki zagranicznej i europejskiej. Po spotkaniu, Radosław Sikorski podpisywał swoją książkę imiennie dla każdego kto o to poprosił i rozmawiał z tymi którzy odczuwali niedosyt dyskusji po spotkaniu. 

Wyraźnie dało się odczuć, że sanoczanie czują potrzebę dyskusji o sprawach, które rozgrywają się w polityce a mają wpływ na to co się dzieje u nas na podkarpaciu. 

MK

Zdjęcia (45)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe