Poseł może więcej

  • 28.10.2016, 05:00
  • ST
Poseł może więcej archiwum Piotr Uruski
Poseł Piotr Uruski kilka dni temu został członkiem Sejmowej Komisji Infrastruktury.

– Starałem się o możliwość pracy w tej komisji od pierwszych dni pobytu w Sejmie, ale z uwagi na dużą ilość chętnych, musiałem zaczekać na wakat – mówi. – Udało się to dopiero w ubiegłym tygodniu. Jest to ważne dla naszego regionu z uwagi na duże potrzeby infrastrukturalne, zarówno drogowe, jak i kolejowe.

Poseł zapewnił, że będzie się starał o remont m.in. ul. Lipińskiego, która należy do systemu dróg krajowych. Jednak to od władz centralnych zależy ewentualne przekazanie środków finansowych na ten cel.

– Ważnym tematem będzie dla mnie także budowa obwodnicy Sanoka, która ruszy lada moment oraz budowa chodników w miastach i miejscowościach przy drogach krajowych powiatów sanockiego, brzozowskiego, leskiego i ustrzyckiego – dodaje.

Poza komisją infrastruktury Piotr Uruski jest też członkiem Sejmowej Komisji Regulaminowej, Immunitetowej i Spraw Poselskich oraz Sejmowej Komisji Sportu i Turystyki.

– Dzięki pracy w tej drugiej, mogłem skutecznie wspierać projekt budowy basenów w Sanoku, który znalazł się na liście 32 inwestycji strategicznych dla rozwoju sportu w Polsce – podsumowuje poseł.

ST
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe