Policyjny kalendarz wesprze Fundację

  • 13.02.2019, 15:53
  • MK
Podziel się:
Oceń:
Policyjny kalendarz wesprze Fundację
Policyjny kalendarz na 2019 rok powstawał z okazji jubileuszu 100. rocznicy powstania Policji Państwowej. Pieniądze z jego sprzedaży wsparły podopiecznych rzeszowskiego oddziału Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Na konto fundacji wpłynęło blisko 11 tys. złotych. Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji.

W związku z przypadającą w 2019 roku 100. rocznicą powołania Policji Państwowej, autorzy kalendarza postanowili odbyć podróż w czasie. Inspiracją były fotografie sprzed blisko 100 lat, z okresu dwudziestolecia międzywojennego, które dokumentowały służbę, ale także życie policjantów II Rzeczypospolitej. Na 12 kartach kalendarza zostały zawarte fotografie przedstawiające różne sytuacje z codziennej służby i życia funkcjonariuszy Policji Państwowej.

Część nakładu przeznaczona została na wsparcie podopiecznych rzeszowskiego oddziału Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Dzięki darczyńcom z całej Polski na konto fundacji wpłynęło blisko 11 tys. złotych. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej akcji.

Wydanie kalendarza zostało sfinansowane przez Zarząd Wojewódzki NSZZP Policjantów, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa. 

MK

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe