Kolejne NIE dla Gryfskandu w Ustrzykach Dolnych

  • 16.02.2019, 11:24 (aktualizacja 16.02.2019, 17:15)
  • ASZ

Podziel się:

Oceń:

Kolejne NIE dla Gryfskandu w Ustrzykach Dolnych ASZ
USTRZYKI DOLNE. Rada Powiatu Bieszczadzkiego podczas piątkowej sesji, podjęła stanowisko w sprawie planowanej budowy zakładu produkcji węgla drzewnego i masy bitumicznej przez firmę Gryfskand. Zakład miałby powstać na terenie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Ustrzykach Dolnych.

Radni stanowczo protestują przeciwko tego typu inwestycji, a do Rady Miejskiej Ustrzyk Dolnych zwracają się z apelem, o uchwalenie takiego planu zagospodarowania, który skutecznie wyeliminuje możliwość lokowania podobnych inwestycji na terenie gminy.

Pod stanowiskiem podpisał się Marek Bajda – Przewodniczący Rady Powiatu. 

 

 

ASZ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
obywatel Ustrzyk
obywatel Ustrzyk 16.02.2019, 21:59
Właścicielem działki nie jest i nie była Gmina Ustrzyki Dolne !!!
Działka została zakupiona od windykatora na aukcji komorniczej
PANIE I PANOWIE RADNI POWIATU NIE WPROWADZAJCIE LUDZI W BŁĄD !!!

Pozostałe