Prezes Golba apeluje. Wstrzymajcie się od badań lekarskich

  • 19.02.2019, 07:29 (aktualizacja 19.02.2019, 07:38)
  • ASZ
Podziel się:
Oceń:
Prezes Golba apeluje. Wstrzymajcie się od badań lekarskich ASZ Mieczysław Golba to nie tylko prezes POZPN i Senator RP ale również muzyk. N/z, z okładką swojej płyty.
PODKARPACIE. Mieczysław Golba - Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie zwrócił się do klubów piłkarskich z apelem o wstrzymanie wykonywania badań lekarskich dla piłkarzy.

- Zwracam się z prośbą o wstrzymanie wykonywania badań lekarskich dla swoich zawodników przed rundą wiosenną, w związku, z tym, że najprawdopodobniej od 1 marca b.r wejdą w życie nowe przepisy w sprawie wydawania orzeczeń lekarskich dla sportowców amatorów – czytamy w opublikowanym apelu.

Nowe przepisy mają obowiązywać piłkarzy grających od III ligi w dół.

Obecnie trwają ostatnie prace nad zasadami wydawania nowych orzeczeń.

 

 

ASZ

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe