Z posterunku na boisko. Policjantka z Krosna w kadrze narodowej

  • 19.02.2019, 10:45 (aktualizacja 19.02.2019, 10:51)
  • ASZ/KMP Krosno
Podziel się:
Oceń:
Z posterunku na boisko. Policjantka z Krosna w kadrze narodowej Archiwum prywatne Natalii Niemiec Archiwum prywatne Natalii Niemiec.
KROSNO. Krośnieńska policjantka, posterunkowa Natalia Niemiec otrzymała powołanie do reprezentacji polskiej Policji, z którą wywalczyła I miejsce w międzynarodowym turnieju piłkarskim.

- W minionym tygodniu odbył się X Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej im. podkom. Andrzeja Struja w Warszawie. W sportowych zmaganiach wzięło udział ponad 100 drużyn reprezentujących kilkanaście krajów świata – informuje Komenda Miejska Policji w Krośnie.

Po trzech dniach rywalizacji, policjantki reprezentujące nasze narodowe barwy, okazały się najlepsze. Wśród mężczyzn wygrali mundurowi z Mołdawii.

- Ideą turnieju było wspomnienie bohaterstwa podkom. Andrzeja Struja, który będąc poza służbą, podjął interwencję wobec dwóch młodych mężczyzn. Śmiertelnie raniony nożem, do końca wypełnił rotę policyjnego ślubowania. Z myślą o rodzinach zmarłych funkcjonariuszy, podczas turnieju zorganizowano zbiórkę środków, które zostały przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach – dodaje KMP w Krośnie.

 

ASZ/KMP Krosno

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe