• 02.03.2019, 23:31 (aktualizacja 02.03.2019, 23:52)
  • MK
Podziel się:
Oceń:
TRAVELPL WILKI SANOK – MUKS ZIELONKA to był zacięty pojedynek do samego końca! fot. Tomasz Sowa
Po bardzo zaciętym spotkaniu z wicemistrzem Polski, sanoczanie przegrali w dramatycznych okolicznościach 2:3, tracąc bramkę na niespełna minutę przed końcem trzeciej tercji.

Najlepszymi zawodnikami meczu zostali: Maciej Sienko z MUKS ZIELONKA oraz Kacper Cęgiel z TRAVELPL WILKI SANOK.

Na portalu społecznościowym zawodnicy napisali :

Dziękujemy przeciwnikom za sportową walkę.

Specjalne podziękowania należą się Kibicom, którzy stworzyli piękne widowisko, dopingujac nas przez cały mecz. Dziękujemy .

W rywalizacji ćwierćfinałowej przegrywamy 0:1, a walka toczy się do dwóch zwycięstw. Kolejny mecz, mamy nadzieję, że mecze, odbędą się za tydzień w Zielonce .

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Tomasza Sowy.