NASZ PATRONAT MEDIALNY: I Halowy Turniej Mamusiek

  • 3.03.2019, 10:00
  • MK
Podziel się:
Oceń:
NASZ PATRONAT MEDIALNY: I Halowy Turniej Mamusiek
16 marca w ramach projektu "Akcja Rywalizacja" na parkiecie w Hali Sportowej w Sieniawie spotkają się "Mamuśki", które rozegrają swój I Halowy Turniej.

Pomysłodawcą imprezy jest Prezes Stowarzyszenia Aktiv Pro Katarzyna Rysz - Jęczkowska

 

Celem organizacji wydarzenia jest promowanie wśród kobiet sportowej aktywności, upowszechnianie kultury fizycznej oraz integracja kobiet, które na co dzień prowadzą spokojne życie matek i żon. Turniej odbędzie się 16 marca  w Sieniawie, a udział potwierdziły już zaprzyjaźnione drużyny z Podkarpacia: Mamuśki Z Orlika, Mamy z Haczowa, K.S. Kotwica Korczyna, Szkółka piłkarska Przełomek, Akademia Piłkarska Sanok oraz gospodynie Mamy Akademia Aktiv Pro.

 

 

 "Mamuśki" powstały rok temu z inicjatywy Pani Prezes Katarzyny Rysz- Jęczkowskiej, a swój debiut piłkarski miały podczas Międzynarodowego Festiwalu Piłkarstwa Dziecięcego w 2018 r, od tamtej pory Mamy regularnie uczęszczają na treningi czerpiąc radość z tego typu aktywności fizycznej i pokazują, że świetnie radzą sobie w "męskiej" dyscyplinie sportu jaką jest piłka nożna, ale przede wszystkim wykazują ogromny dystans do samych siebie.

I Halowy Turniej Mamusiek jest organizowany w ramach projektu Akcji Rywalizacji, który już od pięciu lat jest organizowany przez  Akademię Aktiv Pro. Akcja Rywalizacja to cykl turnieju, w którym dzieci z poszczególnych roczników biorą udział w weekendowych rozgrywkach, mając przy tym szansę zmierzyć się w rywalizacji ze swoimi rówieśnikami. 

 

Dodatkowo z inicjatywy Mam z K.S. Kotwica Korczyna organizatorzy postanowili, aby podczas turnieju Mamusiek zbierać pieniążki na operację nóżki Olusia‼️

 

 

Każdy podczas turnieju będzie mógł wrzucić pieniążki do puszki, które pomogą chłopcu powalczyć o zdrową nóżkę.

Włączmy się wszyscy w akcję pomocy dla Olka‼️

Kto lepiej wie jak ważne jest zdrowie dziecka - jak nie MAMY‼️

 

   

 

 

MK

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe