Zadbaj o swój samochód na wiosnę! Profesjonaliści z CGS Detailing pomogą Ci w tym!

  • 5.03.2019, 10:50
  • artykuł sponsorowany
Podziel się:
Zadbaj o swój samochód na wiosnę! Profesjonaliści z CGS Detailing pomogą Ci w tym! materiały nadesłane

Każdy kierowca marzy o tym, aby jego samochód zawsze idealnie się prezentował i aby jazda nim była bezpieczna i komfortowa. Firma Car Glass Service oferuje Państwu wysoko profesjonalne usługi, dzięki którym użytkowanie auta takie właśnie będzie. Z wysoką dbałością o szczegóły zajmiemy się każdym powierzonym nam samochodem. W ramach naszych usług oferujemy:

Ręczną Myjnię Samochodową / Auto Detailing / Auto Spa 
Oferta myjni i Auto Detailing'u to usługa dla osób, dla których wygląd zewnętrzny samochodu jest równie ważny jak jego nienaganny stan techniczny. Dzięki najwyższej jakości produktów jakich używamy do mycia i pielęgnacji samochodów, mamy pewność, że każdy element karoserii, plastiku czy tapicerki zostanie idealnie czysty, a zapach jaki zaaplikujemy na koniec będzie umilał naszym klientom jazdę. 


 

Co to jest detailing? 
Auto detailing, lub z brytyjskiego car valeting, jest niezwykle szczegółowym i rozbudowanym procesem dokładnego czyszczenia, polerowania i woskowania pojazdów, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.  Główny cel to maksymalne podniesienie walorów estetycznych i wizualnych samochodu, a dbałość o szczegóły powłoki lakierniczej pozwala przedłużyć jej trwałość i utrzymywać wygląd – niejednokrotnie lepszy, niż po opuszczeniu salonu przez pojazd. Detailing jest stosunkowo świeżą dziedziną w polskiej motoryzacji, która z każdym rokiem zdobywa coraz większą liczbę fanów, którzy tę dziedzinę traktują jak pasję. Odpowiednie podejście do samochodu, pozwala nawet z dwudziestoletniego pojazdu stworzyć nieśmiertelny wehikuł opowiadający jego własną historię, a efekt pielęgnacji potrafi nieraz wywołać zazdrość u innych kierowców. Zadbany samochód to przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Każdy samochód wymaga indywidualnego podejścia przez jego użytkownika ze względu na swój jedyny i niepowtarzalny charakter. 
Najważniejszym krokiem w pielęgnacji samochodu jest jego mycie i czyszczenie. Każda z tych czynności to odrębna, niezwykle istotna procedura. Mycie usuwa luźne zabrudzenia z powłoki lakierniczej takie jak kurz, lekkie zabrudzenia drogowe, czy najgroźniejsze dla lakieru – ptasie odchody. Z kolei czyszczenie, czy przygotowanie powierzchni, usuwa trwałe zabrudzenia lakieru, jak i również jego wady: plamy, odbarwienia i oksydacje. 
Jeżeli lakier po umyciu jest szorstki w dotyku, a osuszanie pojazdu ręcznikiem z mikrofibry jest uciążliwe, to pierwsze oznaki, że lakier wymaga dokładnego oczyszczenia. W takim przypadku należy przeprowadzić mycie wstępne, chemiczne pozbycie się luźnych osadów, usunięcie smoły i resztek asfaltu drogowego. W tym celu stosujemy glinki – preparaty do usuwania smoły i zanieczyszczeń metalicznych. 
Kolejny etap to polerowanie. Jest to zupełnie inny proces, od mylonego z polerowaniem woskowania. Polerowanie ma na celu usunięcie fizyczne z lakieru wżerów po kwaśnym deszczu, rys, oksydacji czy plam. Stosuje się odpowiednie gąbki i pasty polerskie, w zależności od stopnia zniszczenia powłoki. Natomiast woskowanie chroni lakier przed czynnikami środowiska zewnętrznego poprzez nałożenie preparatów: wosków, polimerów, żywic i silikonów. Ta czynność poza ochroną, wspomaga efekty wizualne polerowania. Tworzy blask, pogłębia i wzbogaca kolor, szczególnie jest to zauważalne na ciemnych kolorach. 
Po usunięciu zanieczyszczeń fizycznych należy zbadać lakier, używając jednolitego źródła światła (patrząc pod różnymi kątami) w celu oceny stanu powłoki lakierniczej. 

Powłoki kwarcowe i ceramiczne to trwałe zabezpieczenie lakieru naszego samochodu. Zabezpieczenie lakieru tego rodzaju powłokami szczególnie zalecane jest w przypadku samochodów nowych oraz takich których lakier jest w bardzo dobrym stanie (np. świeżo po przeprowadzeniu korekty lakieru). W przypadku samochodów o zniszczonej powłoce lakierniczej zalecane jest wykonanie wcześniej korekty lakieru. Tak zabezpieczony lakier, pozwoli nam cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądam zdecydowanie dłużej. 
Powłoki kwarcowe oraz ceramiczne nie tylko chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV, kwaśne deszcze, ptasie odchody, sól drogowa, pozostałości po owadach itp. Spowalniają brudzenie samochodu oraz ułatwiają jego późniejsze czyszczenie. Redukują powstawanie nowych zarysowań.
Czas realizacji pakietów auto detailing'u jest różny, w zależności od wybranego pakietu, może trwać od 1 godziny do nawet 5 dni roboczych. Zapraszamy na oględziny i wycenę usług.

 

Naprawa Odprysków - Stone Chip 
Nie każdy odprysk kwalifikuje od razu szybę do wymiany! Możemy i tutaj pomóc!
Odpryski na szybie to bardzo przykry i niestety często rzucający się w oczy defekt. Odpryski takie mogą również przyczynić się do niebezpiecznej sytuacji, jaką jest pęknięcie uszkodzonej, słabej szyby. Powstają one niestety dość często podczas zwykłej codziennej jazdy. Dzięki naszej ofercie, naprawy odprysków można się z tym mankamentem na szczęście szybko uporać. Firma Car Glass Service zajmuje się naprawą odprysków na szybach, dzięki czemu właściciel pojazdu może zaoszczędzić pieniądze, które w innym przypadku zostałyby przeznaczone na wymianę całej szyby. Usługa ta wykonywana jest wysokiej jakości zestawem naprawczym, przez wykwalifikowaną kadrę z bardzo dużym doświadczeniem. Dzięki takiej usłudze szyba na nowo zyskuje wytrzymałość, a odprysk czy rysa na szkle nie musi wiązać się z kosztowną wymianą jej w całości.

 

Pomoc Drogowa 24h/dobę 
Wypadek, stłuczka czy zwykła awaria pojazdu w trasie - to nieprzyjemna sytuacja dla każdego kierowcy, gdzie często potrzebna jest szybka pomoc. Dlatego aby działać kompleksowo, rozszerzyliśmy naszą działalność o właśnie taką pomoc. Z naszej oferty można skorzystać przez siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Usługa ta kierowana jest dla osób, które potrzebują pomocy na terenie Sanoka i okolic. Firma posiada lawetę, dzięki której nawet całkiem unieruchomione auto spokojnie znajdzie się w wybranym przez Klienta miejscu. Zadbamy o to, aby cały proces holowania przebiegł sprawnie i bezpiecznie. 

Nie poprzestajemy na tych usługach, firma nadal się rozwija i w tej chwili jesteśmy w trakcie budowy stacji kontroli pojazdów jak i warsztatu które zostaną oddane do użytku jeszcze w tym roku. Następną usługą jaką mamy zamiar wprowadzić jest przyciemnianie szyb. Chcemy aby nasi klienci mogli znaleźć wszystko czego potrzebują w jednym miejscu i byli kompleksowo obsłużeni.
 


Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego lub chcecie komuś podziękować w wyrafinowany sposób - proponujemy nasze bony upominkowe! 
 

 

Dlaczego CGS Detailing?
Ponieważ:

  • Jesteśmy rodzinną firmą, która ma 10 letnie doświadczenie w branży. 
  • Korzystamy z materiałów najwyższej jakości.
  • Oferujemy profesjonalne i rzetelne usługi na najwyższym poziomie.
  • Wszystkie nasze usługi są ubezpieczone oraz objęte gwarancją.
     

Znajdziesz nas też TUTAJ  oraz na Facebooku 

 

 

 

 

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (19)Pozostałe