RYMANÓW: Akcja Rywalizacja - Aktiv Pro w akcji!

  • 07.03.2019, 10:45 (aktualizacja 07.03.2019, 11:01)
  • MK
Podziel się:
Oceń:
RYMANÓW: Akcja Rywalizacja - Aktiv Pro w akcji!
W ubiegły weekend (2-3 marca) zakończyła się kolejna runda cyklu Akcja Rywalizacja, organizowanego przez Akademię Aktiv Pro z siedzibą w Rymanowie.

W zawodach 2 marca w rocznikach 2007 i 2008 wzięło udział łącznie 12 drużyn, z czego zwycięzcami z rocznika 2007 okazali się Ekoball Sanok, natomiast pierwsze miejsce w roczniku 2008 zdobyła drużyna UKS 6 Jasło. Kolejny dzień obfitował również w dużo sportowych emocji na rocznikach 2009 i 2010, gdzie zwycięzcami w 2009 byli MOSIR Dukla, drugie miejsce Aktiv Pro Rymanów, brąz otrzymali Tempo Nienaszów. Natomiast  w 2010 pierwsze miejsce zdobyli Tempo Nienaszów, srebro otrzymali Aktiv Pro Rymanów, na trzecim miejscu ukazał się Aktiv Pro Zarszyn. 
    W turnieju Akcja Rywalizacja łącznie od początku wzięło udział 37 drużyn, a w tym ponad 300 zawodników. Zawodnicy roczników 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 otrzymali pamiątkowe medale za pierwsze 3 miejsca, dodatkowo statuetki otrzymali najlepsi zawodnicy, strzelcy i bramkarze. Rocznik 2012 i 2013 był rozgrywany w ramach festiwalu bez klasyfikacji i każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Ponadto wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali poczęstunek w postaci pizzy. Rodzice i trenerzy również mogli liczyć na coś ciepłego i coś słodkiego w zorganizowanym, przez naszą Akademię, bufecie.
    Akcja Rywalizacja organizowana jest w Akademii Aktiv Pro od kilku lat i cieszy się coraz większą popularnością. Cykl Turnieju jest organizowany w celu integracji drużyn z Podkarpacia, ucząc przy tym zdrowej rywalizacji w duchu Fair Play. Zwieńczeniem turnieju będzie (16 marca), po raz pierwszy, Halowy Turniej Mamusiek. Mamy z okolicznych drużyn postanowiły zmierzyć swoje siły i wziąć udział w tym amatorskim wydarzeniu, które nie tylko ma na celu łączyć Kobietę i Piłkę, co w brew pozorom wydaję się być odległe, ale przede wszystkim chcemy aby kobiety, mamy, brały większy udział w aktywności fizycznej w każdym wieku, bez względu na swoje zdolności motoryczne. Na turniej "Mamusiek" zgłosiło się już 7 drużyn amatorskich i przewidziane są puchary, poczęstunek oraz nagrody niespodzianki od naszych Partnerów.
     Rozgrywki Akcji Rywalizacji objęte są patronatem honorowym przez Burmistrza Gminy Rymanów, Wojciecha Farbańca, Mieczysława Golbę- Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej oraz  Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Patronat Medialny nad wydarzeniem sprawują: 
GC Nowiny, portal nowiny24.pl oraz Korso Sanockie i PodkarpacieLive
Partnerami naszej akcji są Pensjonat Szajna Spa, Bonne Sante, oraz Kacper Bęben- trener personalny.


 

MK

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe