BiOSG na pierwszym miejscu w XIII edycji Mistrzostw SG w Narciarstwie Biegowym

  • 7.03.2019, 11:14 (aktualizacja 07.03.2019 12:08)
  • MJ
Podziel się:
Oceń:
BiOSG na pierwszym miejscu w XIII edycji Mistrzostw SG w Narciarstwie Biegowym
Reprezentacja Bieszczadzkiego Oddziału SG wzięła udział w XIII edycji Mistrzostw SG w Narciarstwie Biegowym. W klasyfikacji drużynowej oraz indywidualnej kobiet zajęła pierwsze miejsca.

Mistrzostwa przeprowadzono w ramach 43. Biegu Piastów na Polanie Jakuszyckiej. To rekordowe zawody, na starcie stanęło około 2 tys. zawodników, w tym 38 strażników granicznych.

Mistrzów SG wyłoniono na postawie wyników biegu na dystansie 25 kilometrów. W skład reprezentacji BiOSG wchodzili: Aleksandra Fundanicz, Paweł Stańko oraz Adam Dutka.

W klasyfikacji drużynowej SG już od wielu lat niepokonana jest reprezentacja z Bieszczadzkiego Oddziału SG. Tak też było tym razem.

Swoje wysokie możliwości sportowe po raz kolejny potwierdziła Aleksandra Fundanicz. Bieszczadzki Oddział SG reprezentowała po raz piąty i piąty raz wygrała w klasyfikacji indywidualnej kobiet w Straży Granicznej. W klasyfikacji OPEN biegu na 25 km zajęła 6. miejsce oraz 2. w swojej grupie wiekowej. Funkcjonariuszka PSG w Czarnej Górnej wzięła również udział w biegu na 6 kilometrów, tutaj w klasyfikacji OPEN zajęła 4. miejsce oraz 2. w grupie wiekowej.

Męska część reprezentacji również „otarła” się o podium w klasyfikacji indywidualnej SG. Paweł Stańko z Ustrzyk Górnych zajął 4. miejsce, a Adam Dutka z PSG w Czarnej Górnej zajął miejsce 5.

 

Źródło: BiOSG

 

 

MJ

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe