Child Alert odwołany! Porwana 3-latka i jej matka znalezione [FILM]

  • 09.03.2019, 13:03 (aktualizacja 09.03.2019, 13:47)
  • MJ
Podziel się:
Oceń:
Child Alert odwołany! Porwana 3-latka i jej matka znalezione [FILM]
Wczoraj (8 marca) porwana Amelia i jej matka zostały odnalezione całe i zdrowe. Zatrzymano dwóch sprawców, w tym ojca dziewczynki.

Amelka i jej mama są już dzięki nam całe i zdrowe pod naszą opieką! Uwolnienie ich i zatrzymanie sprawców to efekt skutecznych działań @PolskaPolicja nieopisany trud policjantów z KGP, CBŚP i całego kraju, w szczególności garnizonów z Białegostoku, Olsztyna, Radomia – podaje policja

Do uprowadzenia 25-letniej kobiety wraz z 3-letnią córeczką Amelią, doszło 7 marca br., ok. godz. 10.00 w Białymstoku. Sprawcami uprowadzenia byli dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy wepchnęli Amelię i jej matkę do samochodu marki Citroen, który później został porzucony.

Okazało się, że jednym z porywaczy był ojciec Amelki. Starał się wcześniej o sądową decyzję wydania mu córki, wobec czego był podejrzany o porwanie. Pochodził z Niemiec. Policja rozstawiła posterunki blokadowe na trasach dojazdowych do Niemiec, aby zapobiec wywiezieniu ich za granicę.

Sprawcy się rozdzielili. Rozpowszechniony Child Alert spowodował rozpoznanie przez mieszkankę Ostrołęki porwanych wraz z mężczyzną. Doszło do zatrzymania. Wspólnik został złapany na granicy województw podlaskiego i mazowieckiego. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

 

- Kobieta i jej córka są całe i zdrowe, przebadał je lekarz, który nie stwierdził żadnych obrażeń - potwierdził zastępca szefa Prokuratury Regionalnej w Białymstoku Paweł Sawoń

 

 

 

 

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe