Inauguracja rundy wiosennej: Błękitni Ropczyce 2:0 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK

• 10.03.2019, 09:23
  • MJ
Podziel się:
Oceń:
Inauguracja rundy wiosennej: Błękitni Ropczyce 2:0 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK Klub Sportowy Ekoball SANOK
Piłkarze Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok przegrali na wyjeździe z Błękitnymi Ropczyce 0:2. Mecz był bardzo ciężki i obfitujący w wiele fauli. Pogoda również utrudniała uczestnikom grę.

Skład wyjściowy: Krzanowski - Słysz, Kokoć, Adamiak, Kaczmarski - Tabisz, Jaklik, Baran, Wójcik, Femin - Sobolak.
Rezerwa: Przyboś, Pielech, Lorenc, Milczanowski, K. Słysz, Suszko

PRZEBIEG GRY:

15 min. Zimno, deszczowo, bardzo wietrznie. Pierwszy kwadrans bez klarownych sytuacji. 0-0. Ekoball posiada lekką przewagę, mają wiele rzutów wolnych na połowie przeciwnika, jednak bez większego zagrożenia.

35 min. Brutalny faul na Jakliku. Gracz Błękitnych ukarany żółta kartką.

36 min. Świetna akcja Kaczmarski - Tabisz - Sobolak. Strzał tego ostatniego tuż nad poprzeczką.

Już pięć kornerów w wykonaniu sanockich piłkarzy. Również bez wykończenia, które otworzyć by mogło wynik meczu.

Pierwsza połowa bez bramek.

W przerwie dochodzi do jednej zmiany. Za Femina wchodzi Lorenc.

47 min. Żółta kartka dla Tabisza.

53 min. Kolejny raz poturbowany Jaklik. I po raz drugi po faulu na nim kartka dla gracza gospodarzy.

Zrobiła się wstrętna pogoda. Zarówno dla piłkarzy jak i kibiców. Pada coraz mocniej, wieje coraz silniej, temperatura coraz niższa... Ale... w sumie mamy jeszcze zimę...

Krzyk Lorenca, gdyż po raz kolejny wstrętne wejście piłkarza Bkekitnych. Kolejna kartka. Piotr na szczęście wstaje i gra dalej.

Teraz leży Jaklik, już po raz trzeci. Jak on jutro wstanie? Z pewnością z bólem każdego mięśnia...

60 min. Świetna interwencja Krzanowskiego. Dwukrotnie odbija bardzo groźne strzały z pola karnego.

67 min. Znów groźny strzał, tym razem z dystansu. To mogło zaskoczyć Krzana, gdyż lot piłki zmienił rykoszet, a ta o centymetry minęła słupek.

70 min. Dominik Pielech zmienia Damiana Barana.

78 min. Kontra gospodarzy zakończona kąśliwym strzałem i dobrą interwencją Krzanowskiego.

80 min. Żółta kartka dla Adamiak za gestykulację.

85 min. 1-0 dla Błękitnych. Sanok traci bramkę po stracie piłki w środku pola, wymianie kilku podań, i sporym zamieszaniu w polu karnym.

87 min. Żółty kartonik dla Wójcika.

90+2 Rzut karny dla gospodarzy po faulu Słysza. Mocny strzał pod poprzeczkę podwyższa rezultat na 2:0.

Ekoball Sanok, podobnie jak w ubiegłym roku, przegrał w Ropczycach.

W następnym tygodniu grają z Wisłokiem Wiśniowa, który wygrał w Dębicy z Igloopolem 1-0, tym samym spychając Geo-Eko Ekoball Stal Sanok na 5 miejsce w tabeli.

Źródło: Klub Sportowy Ekoball SANOK