BIESZCZADY: Misie się budzą

  • 10.03.2019, 10:20 (aktualizacja 10.03.2019 11:08)
  • MJ
Podziel się:
Oceń:
BIESZCZADY: Misie się budzą
Marzec, kwiecień to miesiące w których powinniśmy zachować szczególną ostrożność, ponieważ w tym czasie niedźwiedzie wychodzą po raz pierwszy ze swoim potomstwem. W tym czasie następuje najwięcej ataków na ludzi.
 
 

 

Marzec, to czas kiedy niedźwiedzice po raz pierwszy wychodzą z tegorocznym potomstwem przed gawry. W tym czasie należy zachować szczególną ostrożność chodząc po  lasach. Przemieszczajmy się drogami, szlakami, ścieżkami wytyczonymi przez leśników, nie zapuszczajmy się w trudno dostępne miejsca....- ostrzega Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe

Źródło: Archiwum leśnictwa Polanki

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe