BIESZCZADY: Akcja "Prędkość" - trzech kierowców bez prawa jazdy

  • 11.03.2019, 10:10
  • MK
Podziel się:
Oceń:
BIESZCZADY: Akcja "Prędkość" - trzech kierowców bez prawa jazdy
Policjanci przeprowadzili w sobotę lokalne działania "Prędkość" na terenie powiatu bieszczadzkiego. Akcja miała na celu przeciwdziałanie kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość i ukierunkowana była na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W sobotę policjanci ruchu drogowego prowadzili lokalne działania „Prędkość”. Funkcjonariusze ujawnili 3 kierujących, którzy poruszali się swoimi pojazdami z prędkością ponad 100 km/h. Kontrole prowadzono w miejscowościach Wojtkowa i Krościenko. Kierowcom zatrzymano prawo jazdy.

Przypominamy! Kierujący, który przekroczy prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, musi liczyć się z konsekwencjami utraty prawo jazdy na 3 miesiące. Jeżeli taka osoba w dalszym ciągu będzie prowadzić pojazd to 3-miesięczny okres zostanie przedłużony do 6 miesięcy. Jeśli kierowca pomimo tego wsiądzie za kierownicę starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania. Aby je odzyskać trzeba będzie spełnić wszystkie wymagania stawiane osobom, które po raz pierwszy ubiegają się o prawo jazdy.

MK

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Bogdan
Bogdan 13.03.2019, 08:35
@Sanoczanin wpływy do budżetu z mandatów "od zawsze" były planowane wcześniej tzn. w okresie kiedy tworzy się budżet na następny rok. Nic w tym " dziwnego" że planuje się....
Sanoczanin
Sanoczanin 11.03.2019, 16:16
Ciekawe czym mierzyli u nas? Pytam, bo wyszło parę kwiatków w Polsce, że nagminnie nabijają kabzę robiąc nielegalne pomiary np.:
była już afera z ISKRĄ , która mierzy wszystko niezgodnie z ustawą, bo nie wskazuje pojazdu mierzonego. ( YouTube - rOdzs_sIdhs )
Jest afera z UltraLyte LTI 20-20 100LR ( YouTube - tXqBlfgDOvI ).

Jest też afera, bo do budżetu miast wpisuje się Z GÓRY wpływy z mandatów na przyszły rok.!!! (przeczytaj ostatnie zdanie jeszcze raz)
I jak Panowie Policjanci się w tym mają połapać. Ho ho nie lada sztuka.

Pytam oczywiście zaniepokojony tym co powyżej ale życząc jednocześnie sukcesów w ujmowaniu sprawców wykroczeń.

Pozostałe