XI Ogólnopolskie Zawody Narciarskie Okulistów Kalnica 2019

  • 12.03.2019, 10:30
  • MK

Podziel się:

Oceń:

XI Ogólnopolskie Zawody Narciarskie Okulistów Kalnica 2019
W dniu 23 lutego odbyły się po raz 21 Ogólnopolskie Zawody Narciarskie Okulistów w bieszczadzkiej Kalnicy.

Alpejska, mroźna pogoda, wspaniałe warunki śniegowe w otoczeniu majestatycznych połonin stały się doskonałym tłem sportowej rywalizacji. Jak co roku okuliści przybyli z całej Polski w liczbie 44 osób rywalizowali w slalomie specjalnym, slalomie gigancie i „konkurencji niespodziance” ufundowanej przez firmę Ursapharm tzw. Ursa-Ski. W kategorii kobiet znów na podium stanęła Magdalena Zamorska (Gorlice) wyprzedzając Justynę Dobrucką (Rzeszów) i Karolinę Nowakowską (Wrocław). Wśród mężczyzn na pierwsze miejsce na podium wstąpił Adam Sendecki (Jarosław/Krosno) przed Piotrem Ruskiem i Jakubem Kobosem -obaj panowie z Gorlic. Puchar Ursa-Ski zdobył Adam Sendecki. Po zawodach do ogniska i gorących przekąsek przygrywał zespół Rysiek Denisiuk&Paweł Sikora, a emocje po zawodach wygasały jeszcze długo w mroźną noc. Bieszczady zapraszają okulistów-narciarzy już za rok ponownie.

Chciałbym podkreślić, że wsparcie organizacyjne i oprawa zawodów możliwa była dzięki wsparciu firm Ursapharm, Optegra oraz Thea, za co serdecznie dziękuję w imieniu zawodników i organizatorów - mówi Jan Witkiewicz

 

MK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe