Firma Gryfskand rezygnuje z budowy zakładu w Ustrzykach Dolnych!

  • 12.03.2019, 15:21
  • MK
Podziel się:
Oceń:
Firma Gryfskand rezygnuje z budowy zakładu w Ustrzykach Dolnych!
Na naszą skrzynkę mailową wpłynęło oficjalne pismo, zawierające stanowisko zarządu firmy Gryfskand w sprawie rezygnacji z inwestycji w Ustrzykach Dolnych.

"Chcielibyśmy poinformować, że firma wycofuje się z planów budowy zakładu produkującego węgiel drzewny w Ustrzykach Dolnych. Rezygnujemy z inwestycji z uwagi na sprzeciw społeczny, a także negatywne  stanowisko rady powiatu bieszczadzkiego. Uważamy, że mieszkańcy powinni mieć możliwość wypowiedzenia się, jakiego rodzaju działalność widzieliby w swojej okolicy. Jednocześnie chcemy podkreślić, że w walce przeciwko zakładowi rozpowszechniano wiele nieprawdziwych informacji, które godziły w dobre imię firmy. Zostaliśmy też zamieszani w walkę miejscowych frakcji politycznych. Nie chcemy w tym uczestniczyć, stąd decyzja o rezygnacji z inwestycji."

 

Brawo społeczność Ustrzyk Dolnych! Walka nie poszła na marne! Możecie świętować! 

MK

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
mieszkaniec
mieszkaniec 15.03.2019, 09:25
ogrodzić, wpuścić małpy i zobaczymy z czego będziemy żyć, była szansa dla ok 60 osób na nową pracę i co, a o podatkach już nawet nie mówię jakie by do gminy wpływały, przecież to dla nas miało być

Pozostałe