Pilnie potrzebna krew dla 7-latki z Sanoka

  • 12.03.2019, 17:56 (aktualizacja 12.03.2019 20:28)
  • MK
Podziel się:
Oceń:
Pilnie potrzebna krew dla 7-latki z Sanoka materiały nadesłane
Pilnie potrzebna krew grupy 0 Rh- dla małej Oliwii z Sanoka, zdiagnozowano u niej białaczkę szpikową.

Krew i płytki można oddawać w najbliższym oddziale krwiodawstwa z podaniem danych: „Oliwia Rybczak grupa krwi 0 Rh- ”. Oliwia obecnie znajduje się na oddziale Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Szpitalu nr 2 w Rzeszowie, przy ul. Lwowskiej. 

Wszystkich, którzy mają grupę krwi 0Rh- (ujemną) zapraszamy do sanockiego RCKiK  przy ulicy Konarskiego 24,  w godzinach 7:00 do 12:00, lub do najbliższego oddziału RCKiK  w swojej miejscowości. Koniecznie podając informację „Oliwia Rybczak grupa krwi 0 Rh- ”. Jeśli ktoś ma inną grupę krwi i chce ją oddać, może to zrobić, również podając, że to na konto Oliwii Rybczak - Krew to bezcenny dar życia !

 

PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE TEGO APELU !

MK

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ela i Emilka
Ela i Emilka 13.03.2019, 17:44
Życzymy ci dużo, dużo, dużo zdrowia Oliwko 😘😙

Pozostałe