Zmiana organizacji ruchu na ul. Lipińskiego

  • 14.03.2019, 10:19
  • MJ
Podziel się:
Oceń:
Zmiana organizacji ruchu na ul. Lipińskiego
Od dzisiaj obowiązują nowe zasady poruszania się pojazdów i pieszych na ul. Lipińskiego w Sanoku (w rejonie stacji Orlen).

Z powodu rozpoczęcia nowego etapu budowy obwodnicy (konkretnie ronda nr. 3) wystąpią tymczasowe utrudnienia dla uczestników ruchu drogowego. Organizacja ruchu jest zgodna z zatwierdzonym projektem.

Utrudnienia planowo mają potrwać do 30.06.2019 r. 

Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do oznakowania oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem.

Piesi powinni korzystać z tymczasowego ciągu pieszego, umiejscowionego wzdłuż ulicy Zagórskiej (poza pasem drogi krajowej DK84). 

 

 

 

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe