Aplikacja na smartfona - "Lasy Bieszczadzkie"

  • 17.03.2019, 18:51 (aktualizacja 17.03.2019, 19:29)
  • MJ
Podziel się:
Oceń:
Aplikacja na smartfona - "Lasy Bieszczadzkie"
Każdy posiadacz smartfona z systemem Android, (a już za niedługo także z systemem iOS ) może pobrać aplikację „Lasy bieszczadzkie”.

Dzięki tej aplikacji można dowiedzieć się więcej o Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem oraz o miejscach, które położone są w pobliżu tego ośrodka, czyli m.in. o Pokazowej Zagrodzie Żubrów w Mucznem i eksponatach znajdujących się w Pawilonie Wystawowym Fauny i Flory Bieszczadzkiej. 

Znajdziecie tam również Państwo liczne zdjęcia opisywanych miejsc i obiektów, a także informacje o kontakcie w razie chęci zwiedzania pawilonu, żubrzej zagrody, czy spędzeniu urlopu w Centrum Promocji Leśnictwa. W miejscu, gdzie panuje wszechobecna przyroda.  

 

Źródło: krosno.lasy.gov.pl

MJ

Zdjęcia (3)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Bandziorek
Bandziorek 18.03.2019, 17:33
Chcem coś napisać ale nie mogem bo idem siku

Pozostałe