II Grand Prix Podkarpacia w Biegach Przełajowych

  • 19.03.2019, 09:54 (aktualizacja 19.03.2019 10:29)
  • MJ
Podziel się:
Oceń:
II Grand Prix Podkarpacia w Biegach Przełajowych
W sobotę 16 marca w Przemyślu przeprowadzono drugie zawody cyklu Grand Prix Podkarpacia w Biegach Przełajowych. W zawodach udział wzięło 156 zawodników z klubów woj. podkarpackiego.


500 m K dzieci młodsze

miejsce nazwisko imię ur klub czas pkt GP
1 SZEWCZYK Weronika 2008 L-UKS Burza Rogi 1:32.49 32
2 GRABIŃSKA Amelia 2008 LKS Stal Mielec 1:35.17 30
3 ZIĘBA Karolina 2009 MKS Stal Nowa Dęba 1:36.70 28
4 KUCAB Marlena 2008 UKS GIMBAL Tarnawa 1:37.52 27
5 MATYJASIK Helena 2008 KS Komunalni Sanok 1:38.70 26
6 SOJKA Magdalena 2009 KKS Victoria Stalowa Wola 1:39.13 25
7 CICHOŃ Amelia 2008 UKS Siódemeczka   24
8 MAKARA Amelia 2008 UKS Tempo 5 Przemyśl   23
9 WORONOWSKA Amelia 2009 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   22
10 LETNIOWSKA Julia 2009 MKS Stal Nowa Dęba   21
11 GROSIAK Patrycja 2008 MKS Stal Nowa Dęba   20
12 GRYNDZIA Wiktoria 2008 LKS Stal Mielec   19
13 MIELNIK Aleksandra 2008 UKS Tempo 5 Przemyśl   18
14 ŁOCH Nikola 2009 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   17
15 JASTRZĘBSKI Zuzanna 2008 L-UKS Burza Rogi   16
16 RADYK Aleksandra 2008 UKS Tempo 5 Przemyśl   15
17 SZWEDKA Gloria 2009 UKS Tempo 5 Przemyśl   14
18 FALKOWSKA Klaudia 2008 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   13
19 WACHTA Klara 2012 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   12
20 GŁOWACZ Julia 2008 UKS Tempo 5 Przemyśl   11
21 ŁOCH Maja 2010 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   10
22 TONIAK Amelia 2008 UKS 7 Stalowa Wola   9
23 CHWALISZ Pola 2009 UKS Tempo 5 Przemyśl   8
24 FOŁTA Małgorzata 2010 UKS Tempo 5 Przemyśl   7
25 WYSOCKA Julia 2008 UKS Tempo 5 Przemyśl   6
26 KOŁCZ Gabriela 2009 UKS Tempo 5 Przemyśl   5
27 RADOCHOŃSKA Zofia 2008 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   4
28 KACZMARSKA Zofia 2009 UKS Tempo 5 Przemyśl   3

 

500 m M dzieci młodsze

miejsce nazwisko imię ur klub czas pkt GP
1 MAJKA Dominik 2008 CWKS Resovia Rzeszów 1:21.17 32
2 KASZANY Karol 2008 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1:24.11 30
3 SZWEDKA Nataniel 2008 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:25.75 28
4 JASKOT Nikodem 2008 MKS Stal Nowa Dęba 1:27.77 27
5 KILIAN Rafał 2009 LKS Stal Mielec 1:29.08 26
6 RĘBISZ Filip 2008 MKL Sparta Stalowa Wola 1:30.45 25
7 KOPEĆ Dominik 2008 MKS Stal Nowa Dęba   24
8 JANICKI Szymon 2008 UKS GIMBAL Tarnawa   23
9 TKACZ Bruno 2009 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   22
10 NIEBIESZCZAŃSKI Dawid 2008 UKS Tempo 5 Przemyśl   21
11 KURYWCZAK Miłosz 2008 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   20
12 ŁABUDZKI Jan 2009 UKS Tempo 5 Przemyśl   19
13 FAŁTA Antoni 2008 UKS Tempo 5 Przemyśl   18
14 SZELIGA Klaudoiusz 2009 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   17
15 GRZYWACZ Aleksander 2009 UKS Tempo 5 Przemyśl   16
16 JASIURSKI Karol 2011 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   15
17 CZARNECKI Jakub 2008 LKS Stal Mielec   14
18 STASIACZEK Mateusz 2008 UKS Tempo 5 Przemyśl   13
19 KIEŁTYKA Dominik 2009 UKS GIMBAL Tarnawa   12
20 GDULA Krzysztof 2008 CWKS Resovia Rzeszów   11
21 BORKOWSKI Piotr 2008 UKS GIMBAL Tarnawa   10
22 PISZ Łukasz 2009 UKS Tempo 5 Przemyśl   9
23 BOCZULA Karol 2011 SP Skopanie   8
24 JAROCKI Jakub 2009 UKS Tempo 5 Przemyśl   7
25 NIEBIESZCZAŃSKI Konrad 2009 UKS Tempo 5 Przemyśl   6
26 MIELNIKIEWICZ Jakub 2009 UKS Tempo 5 Przemyśl   5
27 MICHAŁKIEWICZ Szymon 2009 UKS Tempo 5 Przemyśl   4

 

800 m K dzieci starsze 

miejsce nazwisko imię ur klub czas pkt GP
1 BUTRYN Kornelia 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 2:18.76 32
2 MILCZANOWSKA Zuzanna 2006 MKS Stal Nowa Dęba 2:23.58 30
3 GRZYBOWSKA Gabriela 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 2:25.38 28
4 MACHAJ Blanka 2007 KKS Victoria Stalowa Wola 2:25.87 27
5 WAL Olga 2006 LKS Stal Mielec 2:29.08 26
6 BŁASZCZAK Julia 2006 UKS Tempo 5 Przemyśl 2:29.49 25
7 CHUDZIK Amelia 2006 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa   24
8 SZYMCZYSZYN Milena 2006 UKS Tempo 5 Przemyśl   23
9 ALBRYCHT Emilia 2007 KB Krościenko Wyżne   22
10 PRAJZNER Julia 2006 KB Krościenko Wyżne   21
11 JASKOT Emilia 2006 MKS Stal Nowa Dęba   20
12 PROCYK Anna 2006 UKS Tempo 5 Przemyśl   19
13 KUPINIAK Honorata 2007 UKS Tempo 5 Przemyśl   18
14 KYC Julia 2006 CWKS Resovia Rzeszów   17
15 WISZ Milena 2007 CWKS Resovia Rzeszów   16
16 SITEK Maja 2007 CWKS Resovia Rzeszów   15
17 MAJKA Emilia 2007 CWKS Resovia Rzeszów   14
18 TOMKOWICZ Oliwia 2007 KS Komunalni Sanok   13
19 ŚWIĄTEK Klaudia 2006 UKS Tempo 5 Przemyśl   12
20 BOREK Gabriela 2007 KB Krościenko Wyżne   11
21 SZUMADA Iwanka 1007 UKS Tempo 5 Przemyśl   10
22 KOWALIK Anna 2006 UKS Tempo 5 Przemyśl   9
23 PANKIEWICZ Weronika 2007 UKS Tempo 5 Przemyśl   8
24 WAISWICZ Nikola 2006 UKS Tempo 5 Przemyśl   7

 

800 m M dzieci starsze

miejsce nazwisko imię ur klub czas pkt GP
1 KLINGER Rafał 2006 UKS Tempo 5 Przemyśl 2:13.37 32
2 GRYKAŁOWSKi Marek 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 2:16.18 30
3 DĄBEK Dawid 2006 CWKS Resovia Rzeszów 2:18.14 28
4 MOSKWA Radosław 2006 CWKS Resovia Rzeszów 2:19.74 27
5 PRZETACZNIK Adrian 2007 UKS Tempo 5 Przemyśl 2:27.60 26
6 BEMBENEK Jakub 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 2:30.83 25
7 SERAFIN Dominik 2007 MKS Stal Nowa Dęba   24
8 SZWEDKA Emanuel 2006 UKS Tempo 5 Przemyśl   23
9 SIKORA Adam 2006 UKS Tempo 5 Przemyśl   22
10 PUZIO Maciej 2007 MKS Stal Nowa Dęba   21
11 RYDZIK Piotr 2006 MKL Sparta Stalowa Wola   20
12 HERDZIK Michał 2006 MKL Sparta Stalowa Wola   19
13 ŁOCH Norbet 2007 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   18
14 ZGRYCH Szymon 2006 KB Krościenko Wyżne   17
15 CZUDEC Arseniusz 2007 CWKS Resovia Rzeszów   16
16 MATUSZKIEWICZ Dawid 2006 MKL Sparta Stalowa Wola   15

 

1500 m K młodziczki

miejsce nazwisko imię ur klub czas pkt GP
1 MAGDOŃ Alicja 2004 CWKS Resovia Rzeszów 4:43.02 32
2 ŁUSZCZ Martyna 2004 KS Komunalni Sanok 4:43.62 30
3 URBAŃSKA Gabriela 2004 MKS Stal Nowa Dęba 4:44.29 28
4 CIUPIŃSKA Magdalena 2004 UKS Tempo 5 Przemyśl 4:45.55 27
5 PUK Wiktoria 2004 MKS Stal Nowa Dęba 4:48.17 26
6 ŚWIĄTEK Aleksandra 2004 LKS Stal Mielec 4:54.72 25
7 TYRA Agata 2005 KKS Victoria Stalowa Wola   24
8 JAGIELSKA Gabriela 2004 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   23
9 ANIOŁ Kamila 2004 UKS Tempo 5 Przemyśl   22
10 CYGAN Natalia 2005 KKS Victoria Stalowa Wola   21
11 MATIASIK Alicja 2005 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   20
12 KAMIŃSKA Oktawia 2004 UKS Tempo 5 Przemyśl   19
13 ROKOSZ Julia 2004 CWKS Resovia Rzeszów   18
14 SZTENGERT Oliwia 2005 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   17

 

2000 m M młodzicy

miejsce nazwisko imię ur klub czas pkt GP
1 ZIĘBA Wiktor 2004 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 6:01.72 32
2 MOKRZYCKI Jan 2005 MKS Stal Nowa Dęba 6:05.06 30
3 CHUDZIK Jakub 2004 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 6:13.22 28
4 CZUBA Emanuel 2004 UKS Tempo 5 Przemyśl 6:19.62 27
5 PILAWA Błażej 2005 UKS Tempo 5 Przemyśl 6:26.75 26
6 GOŁĄBEk Kacper 2005 MKS Stal Nowa Dęba 6:38.52 25
7 PELC Łukasz 2005 KB Krościenko Wyżne   24
8 BUDZIŃSKI Dominik 2005 UKS Tempo 5 Przemyśl   23
9 MACKIEWICZ Adam 2005 UKS Gimball Tarnawa   22

 

1500 m K juniorki młodsze

miejsce nazwisko imię ur klub czas pkt GP
1 KUŹNIAR Monika 2003 CWKS Resovia Rzeszów 4:27.07 32
2 HAZIK Karolina 2002 CWKS Resovia Rzeszów 4:41.17 30
3 RĘBISZ Martyna 2003 MKL Sparta Stalowa Wola 4:48.02 28
4 SMOLARCZYK Karolina 2002 MKS Stal Nowa Dęba 4:51.21 27
5 KOWALIK Karolina 2002 CWKS Resovia Rzeszów 5:03.11 26
6 ROŚ Martyna 2003 ULKS Technik Trzcinica 5:04.45 25
7 WSZOŁEK Paulina 2002 KKB MOSiR Krosno   24
8 WALIŁKO Kamila 2002 KKS Victoria Stalowa Wola   23
9 SZUMADA Marta 2003 UKS Tempo 5 Przemyśl   22
10 BOCZULA Alicja 2003 KB Witar Tarnobrzeg   21
11 KOŁEK Weronika 2002 KKB MOSiR Krosno   20
12 BEREŹNICKA Aleksandra 2002 UKS Tempo 5 Przemyśl   19
13 TERLECKA Zuzanna 2003 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   18
14 MATIASIK Karolina 2002 MKS Halicz Ustrzyki Dolne   17

 

2000 m M juniorzy młodsi

miejsce nazwisko imię ur klub czas pkt GP
1 FURMAN Paweł 2002 CWKS Resovia Rzeszów 5:23.50 32
2 JAWORSKI Kacper 2003 LKS Stal Mielec 5:30.03 30
3 ROGOWSKI Jakub 2002 CWKS Resovia Rzeszów 5:38.23 28
4 KUBAS Przemysław 2002 CWKS Resovia Rzeszów 5:51.27 27
5 MACKIEWICZ Piotr 2003 KS Komunalni Sanok 5:53.64 26
6 MIDURA Piotr 2003 LKS Stal Mielec 6:11.10 25
7 POTOCKI Adrian 2003 UKS Tempo 5 Przemyśl   24
8 BEREŻNICKI Piotr 2003 UKS Tempo 5 Przemyśl   23

 

1500 m K juniorki

miejsce nazwisko imię ur klub czas pkt GP
1 KARGOL Katarzyna 1996 CWKS Resovia Rzeszów 4:31.43 PK
2 SUROWIEC Patrycja 1999 CWKS Resovia Rzeszów 4:32.24 PK
3 JABŁOŃSKA Adrianna 2000 LKS Stal Mielec 4:34.72 32
4 CHORZĘPA Agnieszka 2001 KKB MOSiR Krosno 4:38.82 30
5 CZAJKA Kamila 2000 ULKS Technik Trzcinica 4:43.25 28
6 PRZYDZIAŁ Katarzyna 2001 CWKS Resovia Rzeszów 4:54.35 27

 

2000 m M juniorzy

miejsce nazwisko imię ur klub czas pkt GP
1 GUŻKOWSKI Szymon 2001 KKB MOSiR Krosno 5:20.64 32
2 TERESZKIEWICZ Damian 2000 CWKS Resovia Rzeszów 5:22.11 30
3 DULIK Paweł 2000 LKS Stal Mielec 5:26.22 28
4 KURZYDŁO Krystian 2000 KS Komunalni Sanok 5:28.83 27
5 KIJOWSKI Dominik 2001 KB Krościenko Wyżne 5:34.92 26
6 PEMPUŚ Bernard 1999 UKS Tempo 5 Przemyśl 5:45.94 PK
7 SIKORA Kacper 2000 ULKS Technik Trzcinica   25
8 OLEJARSKI Oskar 2001 LUKS Burza Rogi   24
9 HAUDEK Julian 2000 KS Komunalni Sanok   23
10 PEMPUŚ Remigiusz 2001 UKS Tempo 5 Przemyśl   22

 

 

 

Trzecie, finałowe zawody zostaną rozegrane w Mielcu w dniu 30 marca.

Źródło: PZLA

fot. Wacław Katan

MJ

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe